Січневі засідання освітян

Дата опублікування:
10 січня 2020 року.

Відповідно до річного плану роботи Снігурівського районного методичного кабінету 10 січня 2020 року відбулися січневі засідання районних методичних об‘єднань вчителів-предметників, заступників директорів з навчально-виховної роботи, заступників директорів з виховної роботи.

Засідання вчителів хімії, біології, математики, інформатики, трудового навчання та початкових класів відкрили творчі групи вчителів фізики ї їх  учні презентаційними матеріалами, з метою привернення уваги до STEM —  навчання, активізації наукової діяльності вчителів природничих дисциплін, підтримки обдарованих учнів через залучення їх до виконання наукових проектів і досліджень, підвищення престижу природничих наук у закладах загальної середньої освіти.

У ході січневих засідань підсумовано результати  роботи освітян за І семестр, окреслено  проблеми, визначено завдання на наступний навчальний період.

Під керівництвом кураторів-методистів та голів РМО вчителі кожної предметної секції працювали над нагальними питаннями:

  • шляхи підвищення фахової майстерності педагогів;
  • проведення майстер-класів, аукціон педагогічних ідей;
  • підготовка до ЗНО-2020;
  • звіт про курси підвищення кваліфікації;
  • огляд новинок науко — методичної літератури;
  • аналіз результативності учнів у розвивально-виховних заходах.

Виступи учасників зібрання супроводжувалися мультимедійними презентаціями, відео фрагментами уроків.

Керівниками РМО зроблено аналіз участі педагогів у методичних заходах обласного й всеукраїнського рівнів та учнів – у конкурсах, олімпіадах, МАН, турнірах, акціях, змаганнях.

Заступники директорів з виховної роботи та педагоги-організатори акцентували особливу увагу на питаннях: роль виховної діяльності закладу освіти у формуванні ключових компетентностей дітей з особливими освітніми потребами; форми та методи організації роботи учнівського самоврядування  в закладі загальної середньої освіти; формування громадянських компетентностей особистості засобами створення демократичного освітнього середовища.

 Для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти  проведено інформаційно-методичну нараду. З основними питаннями щодо впровадження інклюзивного навчання у освітньому середовищі виступила КЛАПЧУК Ю., директор ІРЦ .

Підсумком січневих засідань стало вироблення рішень та рекомендацій щодо покращення навчально-виховного процесу у закладах району.

Дякуємо адміністрації, Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за гостинність та надану технічну підтримку.

                                        

 Л.ГОРНОСТАЙ, завідувач Снігурівського РМК

 

^ Вгору ^