Січневі засідання освітян

Дата опублікування:
10 січня 2017 року.

Відповідно до річного плану роботи Снігурівського районного методичного кабінету 4 січня 2017 року відбулися січневі засідання керівників навчальних закладів, їх заступників з навчально-виховної та виховної роботи, районних методичних об‘єднань вчителів-предметників.

У ході січневих засідань, що проходили  під загальною темою «Формування готовності педагога до змін в умовах нової української школи», підведено підсумки роботи освітян за І семестр, окреслено  проблеми, визначено завдання на наступний навчальний період.

У центрі уваги педагогічних працівників стояло питання щодо реалізації Концепції «Нова українська школа».

З учителями школи І ступеня зустрілися начальник відділу освіти РДА Мендус Л.І. та завідувач Снігурівського РМК Богданова Г.О., які наголосили на особливій важливості початкової школи у навчально-виховному процесі. Очільники освітян акцентували увагу на якісній реалізації Державних стандартів розвитку початкової освіти у контексті реформування загальної середньої освіти.

Під керівництвом кураторів-методистів та голів РМО вчителі кожної предметної секції працювали над нагальними питаннями:

  • шляхи підвищення фахової майстерності педагогів;
  • аналіз результативності навчання учнів і вихованців та їх участь у розвивально-виховних заходах;
  • підготовка до ЗНО-2017;
  • звіт про курси підвищення кваліфікації;
  • огляд новинок методичної літератури.

Великий інтерес присутніх викликало  проведення майстер-класів учителів, які атестуються у 2017 році, зокрема — демонстрація їх творчих знахідок. Виступи учасників зібрання супроводжувалися мультимедійними презентаціями.

Керівниками РМО зроблено аналіз участі педагогів у методичних заходах обласного й всеукраїнського рівнів та учнів – у конкурсах, олімпіадах, МАН, турнірах, акціях, змаганнях.

Заступники директорів з виховної роботи та педагоги-організатори акцентували особливу увагу на питаннях національно-патріотичного виховання, формуванні у молоді мотивації до здорового способу життя та реалізації партнерства школи і батьківської громади.

Для директорів та їх заступників з навчально-виховної роботи проведено інформаційно-методичні наради.

Підсумком січневих засідань стало вироблення рішень та рекомендацій щодо покращення навчально-виховного процесу у закладах району.

 

Г.Богданова,

завідувач Снігурівського РМК

 

^ Вгору ^