Січневі засідання вчителів біології

Дата опублікування:
12 січня 2019 року.

11 січня 2018 року відбулося січневе засідання районного методичного об‘єднання вчителів біології. На цьому засіданні було підведно підсумки роботи вчителів біології за І семестр, а саме:

  • проведено аналіз районної олімпіади з біології, екології та участі вчителів району в конкурсах екологічного спрямування;
  • за круглим столом учителі мали змогу поділитися досвідом роботи щодо пошуку шляхів підвищення фахової майстерності педагогів;
  • у рубриці «Мій урок оновлений – мій урок цікавий»  вчителі, які атестуються,       провели майстер – класи,  щодо формування ключових компетентностей учнів в умовах Нової української школи.

 Бондюченко Т.М. провела майстер-клас з використанням інтернет-сервісу мультимедійних дидактичних вправ – Learning Apps. Вчителі активно включились в роботу, з цікавістю працювали. Виявили бажання працювати безпосередньо з мультимедійними вправами Чолак Т.О., Габелюк А.Я.,   за компютерем, а Голубченко А.М., виконувала вправи інтерактивні з використанням QR-коду. Також інші вчителі мали можливість спробувати працювати з мультимедійними вправами через смартфони з використанням QR-коду.

Поділились досвідом своєї роботи вчителі  Шевчук Г.І., Завальницький  П.Я.,  розповіли про цікаві форми роботи на уроках біології, як вони мотивують учнів до вивчення біології. Зокрема Шевчук Г.І, вчитель Снігурівської ЗОШ, зупинилася на участі у різноманітних інтернет-олімпіадах з біології та використання на уроках віртуальної лабораторії при потребах.

^ Вгору ^