Сім’я, родина, рід… Який величезний зміст цих слів.

Дата опублікування:
17 травня 2019 року.

Сім’я, родина, рід… Який величезний зміст цих слів. В них усе: лагідний материнський наспів, перші кроки і лепетання маляти, теплі бабусині очі, мудрі дідусеві повчання, заклопотані  будні та веселі свята. 

Мабуть, найціннішим скарбом для кожного з нас є родина. Людина сильна тоді, коли вона не одинока, коли її є кому підтримати. Коли в неї є сім’я. А у дитинстві школа стає для всіх другою родиною з люблячими і терплячими педагогами, які ведуть дітей Країною Знань. Єднають ці родини ще більше не лише буденні справи та навчання, а й свята. Ласкавий місяць травень багатий на родинні свята – це День Матері та Міжнародний день сім’ї.  З нагоди цих свят 15травня 2019 року рідна Нововасилівська школа гостинно запросила батьків, дітей ,  учителів на родине спортивне свято «Тато, мама і я – спортивна і дружна сім’я».Свято зібрало  не тільки батьків, учнів та вчителів. У заході із задоволенням брали участь і старші брати й сестри учасників, колишні випускники школи. Педагог – організатор Боднар Тетяна Анатоліївна підготувала зі своїми вихованцями щирі привітання усім присутнім. Лунали поетичні рядки та пісні  про родину, про добро, про Україну, які так тепло дарували своїм рідним діти, виражаючи цим свою любов до них.  Адже саме в родині малюки черпають той багатющий запас любові, доброти й працьовитості, переймають чудові родинні традиції та звичаї .

А саме традицією у Нововасилівській філії  стало пропагування здорового способу життя. Справжнім спортивним завзяттям були сповнені конкурсні завдання , підготовлені вчителем фізичної культури Сергуніним Олександром Борисовичем. Чудові естафети «Доміно», «Склади кубик Рубіка», «Впіймай золоту рибку», вправи на увагу та спритність напрочуд міцно об’єднали представників різних поколінь кожної родини. Приємно було спостерігати як батьки зі своїми дітлахами виборювали перемоги. Яскравим моментом стали квести зі складання ключового слова «СІМ’Я». Наприкінці свята під щирі оплески глядачів  досвідчене журі у складі вчителя-пенсіонера Бурти В.В. та сільської бібліотекарки Назарової Н.В. вручило подяки усім родинним командам.

Розчулені батьки з гордістю дивилися і тішилися своїми дітьми, які з не меншим захопленням були вдячні своїм батькам за хвилини, проведені з ними.

А вчителі Нововасилівської філії твердо впевнені в тому, що це родинне свято об’єднає  усіх у найважливішій справі  – вихованні нового покоління, у сподіванні радісного завтра.

Завідувач Нововасилівської філії І-ІІ ступенів

 Ковальчук С.М.

^ Вгору ^