Символ незламності духу й щирої любові до України

Дата опублікування:
7 березня 2019 року.

      Перші весняні дні для шанувальників літературної спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.

   Щороку на початку березня в Павлівському НВК відбувається низка заходів, присвячених вшануванню памʼяті Тараса Григоровича Шевченка — великого поета, прозаїка, драматурга, художника, борця за волю i свободу українського народу.

    Кращому сприйняттю особистості митця сприяла розгорнута у бібліотеці книжкова виставка «Великому Кобзареві присвячується».

    Під час літературної години «Провісник долі України» для присутніх звучали пісні на вірші Т.Шевченка, уривки з поем та балади.  З великим захопленням учні переглянули інсценізації творів «Тополя», «Сон», «Наймичка» та інші, презентацію цікавих фактів із життя поета.

   Такі заходи виховують патріотичні почуття, любов до рідної країни, людей, природи, прагнення більше дізнатися про своїх видатних співвітчизників. Дві весняні дати — 9 та 10 березня, а між ними 47 років життя… У нас, нащадків, попереду ще достатньо часу, щоб пізнавати і розкрити сторінки життя славетного Кобзаря.

Президент учнівського самоврядування

Павлівського НВК  Предчук О.

^ Вгору ^