Скаути Миколаївщини на херсонській землі

Дата опублікування:
17 жовтня 2018 року.

      14 жовтня пройшли урочистості до Свята Покрови Богородиці, Дня Українського козацтва та Дня захисника України. Скаути зі Снігурівського осередку у цей день завітали до славетного козацького краю на Дніпрі – до Каховки.

    Делегація з гуртка «Юні скаути» Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та гуртківці Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 волонтерський центр «Теплі долоньки», керівник Гавриляк Н.М. на запрошення Каховської паланки УДЮТ «Січ» взяли активну участь в урочистостях у м. Каховка Херсонської області.

     Тож, програма заходу у м. Каховка включала в себе традиційний молебень козаків та скаутів біля Святопокровського собору м. Каховки, урочисту ходу вулицями міста, мітинг та посвята у козаки біля пам’ятника гетьману Богдану Ружинському, фестиваль козацьких пісень, забав й конкурсів. В конкурсі козацьких пісень кращими стали Приходько К., Біла С., Канцелярук О., Лесів А. з піснею «Ми козаки».

    Кошовий отаман Микола Огданець виконував почесну міську справу – колективне приготування у великому казані традиційної козацької страви кулішу для пригощання усіх бажаючих мешканців міста та гостей свята.

     Отож, девізом перебування юних миколаївців на херсонській землі стали слова пісні: «Нехай знає рідна мати – вільна Україна: козаки ми ще маленькі – зате гідна зміна!».

Скаут-лідер МОО ВМГО

«Національна організація скаутів України»,

керівник гуртка «Юні скаути»

Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Пацкань О.М.

 

^ Вгору ^