Складено ЗНО з біології та історії України

Дата опублікування:
7 червня 2018 року.

Відповідно до Календаря проведення ЗНО-2018  4 і 6 червня на пунктах тестування у м. Снігурівка відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з біології та історії України.

На базі Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 184 із зареєстрованих учасників звітували про свої знання з біології. Не взяли участі у ньому лише троє осіб. Координувала проведення ЗНО уповноважена особа Українського центру оцінювання якості освіти Вареник Т.І. Відповідальний за пункт тестування Голдун Ю.В. та його помічник Берест Л.В. належно організували роботу 14 аудиторій. Безпосереднім проведенням незалежного тестування опікувалися 34 залучених працівники ЗЗСО м. Снігурівка.

Зовнішнє незалежне оцінювання з історії України проведено на базі пункту Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, де уповноваженою особою Українського центру оцінювання якості освіти визначена Сокуренко О.О. На ЗНО із зазначеного навчального предмета зареєструвалися 270 осіб, шість із яких не з‘явилися на тестування. Роботу у 19 аудиторіях організовували відповідальний за пункт проведення ЗНО Бунчук С.А. та її помічник Захарова Н.О. Забезпечували хід незалежного тестування 44 працівники, виконуючи функціональні обов‘язки старшого інструктора, інструктора та чергового. Дотримання правил проведення ЗНО відстежувала громадський спостерігач Чередник І.І.

На вищевказані пункти тестування були розподілені зареєстровані випускники закладів загальної середньої освіти та учнівська молодь професійно-технічних закладів Снігурівського і Березнегуватського районів.

Медичну допомогу за потреби на обох пунктах тестування надавав лікар Снігурівського РЦ ПМСД Желнарський Д.О.

Усі причетні до зовнішнього незалежного оцінювання особи сумлінно виконували свої функціональні обов‘язки.

Зовнішнє незалежне оцінювання з географії, фізики та хімії буде проведено у місті Миколаїв відповідно 8, 11 і 13 червня. Усім учасникам ЗНО-2018 бажаємо успіхів.

                                                                                                                                                                                                 Г.Богданова,

                                                                                                                                                                                                 завідувач Снігурівського РМК

^ Вгору ^