СЛОВО ПРО ПЕРЕМОЖЦЯ!

Дата опублікування:
26 лютого 2020 року.

21 лютого 2020 року у приміщенні Миколаївського обласного Будинку художньої творчості відбулося урочисте закриття другого (обласного) туру 25-го всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020». Цьогоріч у фінальному етапі другого туру конкурсу взяли участь 31 учитель області. Пишаємося, що представник Снігурівщини – МІНАЄВ АНАТОЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ, учитель історії Горохівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, посів почесне І місце у номінації «Історія», здобувши перемогу серед відданих своїй справі, творчих, відкритих до нових знань професіоналів високого ґатунку.

Участь у конкурсі дала можливість педагогу заявити про себе як про фахово компетентну, ерудовану, творчу особистість. Журі обласного конкурсу відзначило високий фаховий та професійний рівень, ґрунтовні знання з предмету, що були продемонстровані конкурсантом під час проходження тестування. У випробуваннях «Методичний експромт» та «Методичний практикум» Анатолій Володимирович показав широкий спектр методів, форм, засобів, педагогічних прийомів, уміння адаптувати їх до специфіки навчальних тем та вікових особливостей учнів. Уміння визначати основні тенденції історичного періоду та місце в них окремих подій, зв’язок між ними та їх складові, знання предмета, методична компетентність, науковість, творчий підхід; спрямованість на формування цілісності знань, предметних та ключових компетентностей, цінностей і ставлень; реалізація інтегрованих змістових ліній, результативність та практична доцільність використаних методів і засобів, професійні якості вчителя виявили такі конкурсні випробування, як «Практична робота» та «Урок».

Конкурс відкрив для Анатолія Володимировича нові можливості та великі перспективи, став ще однією сходинкою до вершини професійної майстерності, став школою самоствердження і самовираження. Педагог отримав величезний досвід та багато емоцій, вражень, розкрив свій потенціал та інноваційні професійні здібності.

У марафоні педагогічних ідей і думок швидко пролетіли конкурсні дні. Частина тривог позаду, підсумки другого туру конкурсу підбито. Але попереду ще багато роботи. На вчителя чекають ще більш напружені випробування – участь у третьому етапі Всеукраїнському турі конкурсу.

Від імені відділу освіти, районного методичного кабінету, районної профспілкової організації працівників освіти та всієї педагогічної спільноти щиросердно вітаємо Анатолія Володимировича з перемогою у другому етапі конкурсу! Зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні підростаючого покоління. Нехай кожен день приносить Вам радість і задоволення від зробленого, а щирість і талант знаходять відгук у серцях вихованців.

Бажаємо перемогти у фінальному етапі третього туру всеукраїнського конкурсу, що відбудеться у квітні 2020 року в Дніпрі, та здобути почесне звання «Заслужений вчитель України»!

 

 

Лариса ГОРНОСТАЙ, завідувач Снігурівського районного методичного кабінету

^ Вгору ^