Снігурівку знає вся Україна!

Дата опублікування:
14 червня 2017 року.

   Навесні Всеукраїнський  Фонд  «FOLK  UKRAINE»  оголосив  про  проведення VII Всеукраїнського Фестивалю писанок 2017.  585 художників з усієї України взяли участь в арт-перфомансі. Місце проведення – Софійська і Михайлівська площі в Києві. Концепція: Об’єднання між двома дзвіницями українських митців, які представлять своє бачення розпису традиційних писанок та писанок-мальованок.

   Вихованці Зразкового художнього колективу «Виготовлення сувенірів» Снігурівського Будинку творчості дітей та юнацтва (керівник Васильєва О.В.) вирішили взяти участь в конкурсі і представити рідну Снігурівку на всеукраїнському рівні.

   Для участі у фестивалі оргкомітет надав майстрам форму для розпису (яйце 70 см. висотою), акрилові  фарби і лак для покриття готового виробу. За умовами конкурсу писанку необхідно було  оформити переважно традиційним розписом, що притаманний регіону-учаснику. Та наші гуртківці, як справжні патріоти своєї маленької батьківщини, вирішили намалювати на писанці герб рідної Снігурівки.

   Нарешті отримано  матеріали — і робота закипіла. Спочатку треба було зробити ескіз, потім – грунтовка майбутньої писанки, розмальовка красками і покриття лаком. Діти із задоволенням працювали над своїм творінням. І ось результат: наша писанка, виставлена на  Софійській площі в Києві, отримала багато схвальних відгуків, а колектив гуртка нагороджено дипломом  Всеукраїнського  Фонду  «FOLK  UKRAINE».

   Зараз  снігурівська писанка мандрує по Україні, розповідаючи всім людям, що є таке містечко Снігурівка, де талановиті діти-патріоти  дуже люблять свою маленьку батьківщину.

                                                                        Т.О.Нікулишева,

                                                                        методист БТДЮ

^ Вгору ^