Сьогодні — дошкільник, завтра — першокласник

Дата опублікування:
30 березня 2017 року.

         З метою активізації роботи щодо забезпечення наступності між ДНЗ і ЗНЗ, ознайомлення педагогів з освітніми програмами дошкільної і початкової ланок та залучення вчителів початкової ланки і вихователів старшої групи до проведення спільних заходів 29 березня 2017 року на базі Снігурівської ЗОШ № 2 проведено засідання круглого столу «Сьогодні – дошкільник, завтра – першокласник».

        Про науково-програмове забезпечення дошкільної освіти в контексті наступності ДНЗ та ЗНЗ доповіла присутнім методист Снігурівського РМК  Татаренко О.А. Вчителі та вихователі з цікавістю переглянули презентацію методиста РМК Лапченкової Л.М. «Розвантаження та оновлення програм початкової школи», здійсненого в межах чинного Державного стандарту.

      З питання «Попередження шкільної дезадаптації першокласників як психолого-педагогічна проблема» виступила вчитель 1 класу Калинівського НВК Василькова С.І. Практичний психолог ДНЗ № 7 Широка Т.Л. провела майстер-клас «Дитина 5-6 річного віку: компетентнісні аспекти розвитку».

         Питання наступності дошкільної та початкової освіти в сучасних умовах висвітлили  вихователі Римарчук Н.І. (Кобзарцівський ДНЗ)  та Кисіль А.С. (ДНЗ № 2).

    Досвідом роботи з питання «Забезпечення наступності в навчально-виховній роботі дошкільного навчального закладу та школи» поділилися Марикіна Н.С. (Калинівський НВК), Бекеш Л.В., Воскобойнікова Т.В., Олєйнік І.С. (Снігурівська ЗОШ № 3).

Учасники зібрання відзначили плідну співпрацю вчителів початкової школи та вихователів ДНЗ з питання наступності.

Захід пройшов на високому методичному рівні.

Лапченкова Л.М., Татаренко О.А.,

методисти Снігурівського РМК

^ Вгору ^