Спільними зусиллями до знань

Дата опублікування:
7 березня 2017 року.

      П’ятий рік поспіль учні Снігурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4 є переможцями ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології. Серед них Мосійчук Яна, Гриценко Артем, Новохатько Анастасія, Курінна Катерина.

      Випускниця 2016року Мосійчук Анастасія,   нині студентка І курсу Одеського національного медичного університету, тричі представляла Миколаївську область в ІV етапі Всеукраїнських олімпіад з біології. У поточному навчальному році естафету Анастасії підхопила учениця 8 класу Зубач Крістіна.

         До перемоги цих учнів вела, вчитель-методист Шевчук Г.І., яка забезпечує якісну теоретичну підготовку учнів. Проте недостатній рівень матеріально-технічного забезпечення шкільного кабінету біології, відсутність необхідного обладнання, в тому числі сучасного мікроскопу, не дають учням можливості  належно підготуватися до   практичної частини олімпіади.

         Снігурівський районний  методичний кабінет звернувся  до ректора Миколаївського аграрного національного університету Шебаніна В. С. за практичною допомогою щодо   підготовки Зубач  Крістіни до участі в ІV етапі Всеукраїнської учнівської  олімпіади з біології.

        Декан факультету агротехнологій Дробітько А.В.,   радо зустріла Зубач Крістіну та її наставника у стінах університету. Саме в цьому вищому  навчальному закладі навчається  велика кількість випускників ЗНЗ Снігурівського району. За сприяння ректора Шебаніна В.С. декан довузівської підготовки Марценюк І.М. забезпечив тижневе проживання учениці та вчителя у гуртожитку вузу.

         Протягом  тижня  заняття з  Крістиною проводила кандидат біологічних наук,  доцент кафедри рослинництва та плодово – паркового господарства Миколайчук В.Г.,  яка, демонструючи гербарні зразки, суттєво поглибила теоретичні та практичні знання учениці щодо систематизації рослин.

           Під керівництвом доцента кафедри рослинництва та плодово – паркового господарства Самойленко Т.Г.,  Крістина удосконалювала практичні навички роботи з мікроскопом під час приготування препаратів і перегляду різних біологічних об’єктів.

         «Після  тижневого перебування у стінах факультету агротехнологій у мене залишилися приємні враження  від співпраці з компетентними наставниками, — зазначила Зубач Крістіна. — Сподіваюсь, що кваліфікована допомога викладачів університету допоможе мені гідно представити Миколаївщину у  ІV етапі Всеукраїнської учнівської  олімпіади з біології».

         Щиро дякуємо викладачам МАНУ за організацію та проведення занять з моєю ученицею.

Г.Шевчук, вчитель Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

^ Вгору ^