Співпраця

Дата опублікування:
10 червня 2016 року.

     31 травня 2016 року заключена Угода між Корпусом Миру США в Україні та Олександрівською ЗОШ І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області в рамках проекту «Молодіжний розвиток». Школа й Корпус Миру домовилися про співпрацю в розробці освітніх та соціальних заходів для молоді в таких сферах, як здоровий спосіб життя та виховання громадянської свідомості. Співпраця з Корпусом Миру відбувається за підтримки українського уряду.

     Для нас ця робота не нова, оскільки вже 4 роки співпрацюємо з Корпусом Миру, і в школі працював волонтер із США Ділоретто Ліндсі. Багато цікавих справ було зроблено разом. Розроблено два проекти –  «Волонтери» та «Чисті руки». За кошти, отримані від гранду, було облаштовано меблями й технікою кімнату для проведення тренінгів – конференц-залу; зроблено капітальний ремонт куточка для миття рук біля шкільної їдальні. Проте, Лінсі 4 місяці не добула свій волонтерський термін Ліндсі 4 місяці: з метою безпеки її було евакуйовано у зв’язку з подіями в Україні.

     І ось знову у нас є доброволець із США – штату Меріленд Едмешу Хана. Родом вона з Ефіопії, весела, щира, активна. Дуже рада, що буде працювати в Україні, в селі, бо ж сама жила у великому мегаполісі. В захваті від місцевих краєвидів, доброзичливих людей.

     Щиро зустріли волонтерку в колективі школи. Проживатиме Хана в інтернаціональній родині: батько Тоні – хорват, мати Тетяна – українка, син Мате – хорват.

     DSC00311 DSC00309Упевнені, що співпраця буде плідною, і водночас захопливою.

Завгородня Р.В., директор Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

український партнер

P.S. БІЛЬШЕ ФОТО ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ!

^ Вгору ^