Спонсорська допомога

Дата опублікування:
18 січня 2019 року.

    Педагогічний колектив Киселівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів сердечно дякує Благодійному  Фонду Ігоря Бриченка  “Крокуємо з турботою” за надану благодійну  допомогу, а саме — забезпечення учнів нашого навчального закладу   вітамінною продукцією – яблуками.

  «Хто яблуко в день з’їдає, у того лікар не буває» — говорить народна мудрість. І дійсно, переоцінити корисні властивості яблука для людини практично неможливо, адже це справжня скарбниця необхідних  в цей зимовий період  вітамінів і мікроелементів, що  є основою міцного імунітету практично до будь-яких захворювань. Корисні яблука  для дитячого харчування, а саме,  їх вітамінна цінність, як і користь риб’ячого жиру, є однією з основ міцного здоров’я і нормально розвитку дитини.
Інша безцінна користь яблук — їх сприятливий вплив на нервову систему людини і вироблення у неї стресостійкості. Погодьтеся, в умовах сучасного життя, що буяє подразниками, можливість з’їсти одне апетитне яблучко і нейтралізувати всі негативні впливи за день — здається особливо привабливою.
Турбота про підростаюче покоління, а особливо про дітей  — наше спільне завдання. Нам добре відомо, як багато добрих і хороших справ ви робите для людей. Ваша доброта і увага до здоров’я дітей здобула до Вас заслужену повагу!

   Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів,  здоров’я,  процвітання  і  побільше тепла на Вашому життєвому шляху.

  Педагогічний колектив  Киселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

^ Вгору ^