Спорт – це життя

Дата опублікування:
12 вересня 2019 року.

  Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт.

  Спорт – це життя. Культ здорового тіла, у якому здоровий дух, завжди був притаманний українцям. А тому в нашій Киселівській ЗОШ І-ІІІступенів однією з головних цілей є підвищення рівня фізичного й морального стану людини до величин, які гарантують стабільне здоров’я і сильний дух. Так, із 9 вересня по 13 вересня в нашій школі  проводився Тиждень здоров’я, фізкультури та спорту.  Було розроблено план різноманітних заходів як спортивного, так і виховного характеру.

  Метою тижня було поширити ідеї олімпійського руху в Україні, активізувати фізкультурно-масову роботу в навчальному закладі, сформувати в дітей мотивацію до здорового способу життя.

  Щоб залучити до участі в тижні якомога більше учнів, було розроблено цікавий план виховних заходів.

  Доброю традицією стало проведення ранкової гімнастики для всіх учнів 1-10 класів, які проводить вчитель фізкультури Рубаняк О.В. разом із учнями школи.

  Для учнів середніх і старших класів Риженко С.О. підготував і провів спортивний  турнір «Спорт — здоров’я, спорт — це сила, що дають всім дітям крила», де учні застосували свої навики знання роботи з компасом,  логічне мислення.

     А який же спортивний тиждень без змагань: спортивне свято «Малі олімпійські ігри» для учнів 1 класу (вчитель Демчук Л.В)  та змагання між командами «Козаки і козачата» та «Усмішка»  між збірними 2-4 класів   (вчителі Сабайдаш І.Л., Попова Н.Г. та Дмитришина Н.М.). Мета гри:  показати учням незамінну цінність здоров’я людини, викликати в них бажання зберігати й укріплювати його. Учні були просто переповнені позитивними емоціями, адже вони не лише виконували різнопланові інтелектуальні та спортивні завдання, але ще й відчули себе у ролі справжніх детективів. Змагання були запальні та веселі. Кожен клас намагався показати як найкращий результат та здобути призове місце. А розв’язавши справу, отримали солодку винагороду.

   Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань. Діти продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу. Тиждень був насичений, цікавий та змістовний.

Бажаємо нашим учням успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя не обмежується одним тижнем, попереду в кожного ще багато спортивних досягнень.

 

Педагог-організатор Н.Л.Швець

 

^ Вгору ^