Справжнє диво – українська мова

Дата опублікування:
6 грудня 2016 року.

      Кожна епоха дарує нові винаходи і відкриття та найбільшим винаходом людства було письмо. Завдяки написаному слову люди збагнули світ і своє місце в ньому.

     9 листопада православна церква вшановує пам’ять Преподобного Нестора Літописця. Саме цього дня в Україні відзначається День української писемності та мови. До приуроченої дати в Павлівському НВК розгорнуто в бібліотеці книжкову виставку «Там, де живе рідна мова, живе український народ», де були представлені кращі зразки вітчизняної літератури. До уваги учнів оформлено стінну газету «З історії виникнення письма».

dscn0265 dscn0271

     Учні 9 класу під керівництвом бібліотекаря Предчук І.В. підготували виступ-презентацію, під час якої ознайомили присутніх з історією виникнення письма, життям Нестора Літописця, започаткуванням свята в Україні.

    Старшокласники взяли участь у написанні радіодиктанту національної єдності, мета якого – об’єднання усіх небайдужих навколо українського слова.

     Проведені заходи ще раз переконали школярів, що розвиток нашої писемності і мови – це частина історії розвитку всього суспільства.

Предчук І.В., бібліотекар

^ Вгору ^