Стартував новий навчальний рік

Дата опублікування:
4 вересня 2017 року.

     Перше вересня – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності,  що об’єднує усі покоління. У цей чудовий день велика освітянська родина Снігурівщини стартує на шляху нових здобутків, успіхів, перемог, а мелодія першого дзвоника благословляє у шкільне життя нове покоління української молоді.

    Тридцять два загальноосвітні навчальні заклади району гостинно зустріли 4023 учні. За парти сіли 412 першокласників, для яких цей день став особливо хвилюючим.

      В урочистостях  з нагоди Дня знань участь взяли представники влади, місцевого самоврядування, районної газети. До навчальних закладів завітали з нагородами та подарунками поважні гості, серед яких голова райдержадміністрації І.Бойко, голова районної ради Т.Мезіна, депутат обласної ради А.Закусілов, голови сільських рад, представники підприємств і громадських організацій, учасники АТО, волонтер Корпусу Миру США в Україні.

  У цей день голова Снігурівської райдержадміністрації І.Бойко, начальник відділу освіти Л.Мендус, завідувач Снігурівського РМК Г.Богданова та методист райметодкабінету З.Благодатна представили новопризначених директорів Снігурівських ЗОШ №3 і ЗОШ №2, Першотравневої школи та Промінського НВК.

    Присутні на урочистостях висловили щирі побажання учням цікавого шкільного життя, змістовного дозвілля, вагомих результатів у навчанні.

   Лунали слова подяки вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів, формують юні особистості, від яких залежить завтрашній день Української держави.

    Поважні гості бажали педагогам і батькам упевненості в тому, що  спільними зусиллями школи, влади й громадськості українська освіта буде піднята на вищий рівень.

   Перший урок 2017/2018 навчального року був присвячений темі «Європа – цивілізаційний вибір», що спрямована на формування активної громадянської позиції учнівства та їх патріотичних почуттів.

   Висловлюємо сподівання, що освітяни Снігурівщини докладатимуть великих зусиль щодо реалізації Концепції «Нова українська школа» і підготовки до 2018/2019 навчального року – року початку реформи на десятиріччя: входження в європейське суспільство, впровадження нової структури освіти, 12-річного терміну навчання, нових програм та підручників.

   Зичимо педагогам, учням, вихованцям та їх батькам творчої наснаги, натхнення, щастя, невичерпної енергії в роботі й здобутті нових знань.

Л.Мендус,

начальник відділу освіти РДА

 

^ Вгору ^