Стартував пілотний проект на Снігурівщині

Дата опублікування:
11 Травня 2018 року.

    11 травня на базі Снігурівської районної гімназії імені Т.Г.Шевченка з метою створення нового освітнього простору й упровадження інновацій в освітній процес відбувся  підготовчо-навчальний тренінг у межах реалізації Проекту «Електронний підручник (з використанням платформи «Підручник.ua»)». У заході взяли участь методист МОІППО Бабійчук В.Г., методист Снігурівського РМК Горностай Л.В., адміністрація, вчителі та учні 8-10 класів навчального закладу.

    Представник Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Бабійчук В.Г. розкрила зміст реалізації Проекту «Підручник.ua», довела до відома присутніх графік пілотування і запровадження електронних підручників та електронної платформи.

    Кругляк Євген, розробник системи електронної школи, презентував електронні підручники та електронну платформу «Електронний підручник (з використанням платформи «Підручник.ua»)», ознайомив з правилами користування  електронним розкладом, журналом і щоденником.

    У ході тренінгу учасники мали змогу освоїти практичні навички користування електронними підручниками, знайти необхідний навчальний посібник, переглянути відеоматеріали та відповісти на он-лайн запитання.

     Снігурівська районна гімназія імені Т.Г.Шевченка увійшла до пілотного проекту і наразі користується електронними підручниками. З першого вересня 2018 року електронними підручниками з використанням платформи «Підручник.ua» будуть мати можливість користуватися всі бажаючі Миколаївської області.

 

Методист Снігурівського РМК                    Л.В.Горностай

^ Вгору ^