Сучасний урок біології

Дата опублікування:
27 вересня 2018 року.

       Під час уроку біології учні 9-А класу Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 під керівництвом вчителя Андрющенко Ц.В., відвідали відомого в Снігурівщині  селекціонера-виноградаря – Гоцика В`ячеслава Валерійовича. Мета навчальної екскурсії: формувати в учнів природничо-наукової компетенції; свідомого ставлення до природи; уміння застосувати знання з біології в повсякденному житті.

         Відвідавши оселю В’ячеслава Валерійовича учні дізналися, що він вже 18 років займається вирощуванням винограду. Про всі тонкощі своєї справи господар охоче поділився із школярами. Він дуже привітно зустрів учнів дев’ятикласників й одразу повів до господарства. Нам пояснили, що для того, щоб виростити у себе на ділянці хороший виноград, щоб він не померз взимку, не підгнивав влітку і приносив рясний врожай, необхідно серйозно відноситися до обробітку цієї культури: слідкувати за температурою, оброблювати від шкідників, поливати, підживлювати гноєм, підв’язувати, обрізати хворі пагони, розсаджувати. І якщо виконувати ці дії можна буде кожен рік насолоджуватись смачними, соковитими плодами власно вирощеного винограду.

        Ми дуже вдячні В’ячеславу Валерійовичу Вам  за дійсно цікаву інформацію та смачні гостинці. Поласували різними сортами винограду.

Андрющенко Ц.В., вчитель біології Снігурівської ЗОШ I-III ст. №3

Трофименко Дар’я, учениця 9-А класу

^ Вгору ^