Святкували діти

Дата опублікування:
1 червня 2018 року.

     1 червня на базі Будинку творчості дітей та юнацтва проведено районне свято до Міжнародного дня захисту дітей. На захід були запрошені переможці обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсів, турнірів, чемпіонатів, вихованці літніх мовних таборів міських шкіл, гуртківці БТДЮ, вчителі та батьки.

     Привітали дітей зі святом і побажали їм веселих канікул голова Cнігурівської РДА Бойко І.В., перший заступник голови РДА Верловицький С.В. і голова районної ради Мєзіна Т.А.

     У рамках заходу проведено конкурс малюнків на асфальті «Про що мріють діти», в якому взяли участь всі бажаючі. Гуртківці  БТДЮ представили виставку поробок «Краса душі у творчість перелита». Казкові перетворення пропонували вихованці гуртків образотворчого мистецтва «Аквагрим».  Юні митці Будинку творчості провели майстер-клас у креатив-майстерні «Літня мозаїка». Цікаву ігрову програму для дітей провели юні аніматори. Присутніх дуже вразили показові виступи представників гуртків «Авіамодельний» і «Пішохідний туризм».

     Працівники 24 Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Миколаївській області та Снігурівського відділу національної поліції ГУНП в Миколаївській області порадували дітей показовими виступами та порадами, як вести себе під час літнього відпочинку.

     У ході районного фестивалю «Зірковий калейдоскоп» начальник відділу освіти Снігурівської РДА Мендус Л.І., завідувач Снігурівського РМК Богданова Г.О., методист РМК Шиян О.В. вручили переможцям  обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсів, турнірів, чемпіонатів грамоти і подяки за досягнуті успіхи.

     Учасники хореографічних колективів, хору «Пролісок», солісти-вокалісти, читці Будинку творчості дітей та юнацтва подарували присутнім чудові номери художньої самодіяльності.

     З ініціативи Бойко І.В. солодкими призами учасників свята пригостили депутати обласної ради Кормишкін Ю.А. та Закусілов А.М., приватні підприємці Варакса Ю.В., Оришака Т.П., Шаткова Л.Й., директор ПВКФ «Мирт» Варваров О.В.

     Надовго запам’ятається це чудове свято дітям, батькам, гостям!

 

 

О.Г.Мороз,

культорганізатор Снігурівського БТДЮ

 

^ Вгору ^