Святкування Нового року

Дата опублікування:
3 січня 2018 року.

   Новий рік…  Найбільше задоволення приносить не саме свято, а його очікування та підготовка до нього. І немає значення скільки тобі років, тому що це найяскравіше свято дитинства – з ялинкою, танцями, піснями, подарунками, веселими перетвореннями, Дідом Морозом та Снігуронькою. Ніщо не може зрівнятися з новорічним святом, коли оживають казкові герої. Та що вже казати дітям, коли і  в дорослих це дійство викликає щиру посмішку та радість.

    У Горохівській школі організовані новорічні святкові заходи для учнів, батьків та гостей школи.

   28 грудня відбувся новорічний вечір для учнів 8 – 11 кл. Для старшокласників Коваленко О.А., класний керівник 9 класу, підготувала і провела конкурсно-розважальну гру «Хто зверху?». Та найбільше позитивних емоцій викликали непередбачувані конкурси з подарунками.

   29 грудня пройшов новорічний ранок для початкових та середніх класів з хороводами, конкурсами, інсценізованою новорічною казкою, а також програмами від кожного класу. Неповторні новорічні костюми, артистизм учасників та дитяча безпосередність зробила дійство справжньою казкою, на якій вручив подарунки сам Дід Мороз із Снігуронькою. А приємно здивувала гостей свята новорічна дискотека.

  Новий рік – радісне чарівне свято, яке назавжди залишиться у наших спогадах, як світлий промінчик у повсякденному житті, що приносить добрий настрій, багато усмішок та щасливих хвилин.

  Ми дуже вдячні благодійному фонду «Крокуємо з турботою» та приватному підприємцю Черняговій А.М.,  які надали призи для проведення святкових конкурсів.

Стібак О.В., педагог-організатор

^ Вгору ^