Святкування ювілею школи

Дата опублікування:
6 жовтня 2016 року.

Свій 25-річний ювілей відзначила 30 вересня Снігурівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3. Урочисто, але по-домашньому тепло відсвяткували день народження рідної школи вчителі, ветерани педагогічної праці, випускники різних років, учні, батьки та почесні гості.

      dsc05386

   На початку святкової лінійки ведучі щиро привітали присутніх з потрійним святом:  ювілеєм, з Днем працівників освіти, святом зустрічі випускників. Зі словами подяки всім, хто не забуває рідну школу, звернулася директор Сокульська Наталія Вікторівна.

 dsc05389

         Перший директор нової школи №3 Шульга М.М. згадала історію будівництва, відкриття  й життя школи.

         За багаторічну історію існування школи (а це — 60 років) змінилося кілька поколінь учителів. Слова подяки найстаршим, найдосвідченішим педагогам, які створили і передали кращі освітянські традиції колективу, висловила Берест Л.В.  Хвилиною пам’яті вшанували педагогів, які вже пішли з життя.

         Учнівський і батьківський колективи привітали школу добрими словами, запальними танцями й піснями.

        dsc05418

У радісні хвилини не забули про тих, кому зараз скрутно. Представник волонтерського центру «Теплі Долоньки» Бутрім Крістіна від усієї шкільної передала теплі речі та канцелярське приладдя для дітей зони АТО громади депутату обласної ради Закусілову А.М. Подарунки отримали й діти-інваліди.

         Приємно було почути теплі слова привітання з вуст колишніх випускників та  почесних гостей: Мезіної Т.А., Бойко І.В., Богданової Г.О., Кисіля В.О.,  Попова Д.Д., Браточкіної Т.В., Романів О.Є., які прийшли на ювілей з подарунками.

       dsc05503

Злетіли в небо традиційні повітряні кульки. Всі пригостилися святковим короваєм. На цьому свято не закінчилося:  учні, вчителі, батьки взяли участь у розважальній програмі, почесні гості здійснили екскурсію по школі, ветерани педагогічної праці спілкувалися в дружньому колі.

         Школа вдячна всім, хто прийшов на свято! Вдячна за підтримку, за щиру вдачу, щиру любов!

         До нових зустрічей!

Н.В.Сокульська, директор школи

^ Вгору ^