Свято дитинства «Мир»

Дата опублікування:
2 червня 2016 року.

Снігурівська ДЮСШ проводить багато різноманітних спортивних свят для дітей. Але святкування  Дня  захисту дітей  1 червня 2016 року  стало особливим. Дитячий спортивний фестиваль «Мир» проходить на базі ДЮСШ не в перше, щоразу збираючи багатьох учасників. Змагання проводились з ініціативи  відділу освіти Снігурівської райдержадміністрації та Снігурівської ДЮСШ під девізом: «Діти України — за мир!».

Урочистою і хвилюючою була церемонія відкриття турніру. Головний суддя змагань приймає рапорт про готовність команд до змагань. Під мелодію Гімну України піднімається Державний Прапор України. За доброю традицією з привітаннями до учасників змагань, тренерів, гостей звернулися перший заступник голови міської ради Бойко І.В., місцеві підприємці Вишневський П.О. та Лебедєва К.П.,  директор ДЮСШ Зіньковський С.Г., які підкреслили, що подібні змагання набувають все більшої популярності і сприяють зміцненню авторитету  спорту у нашій державі. Виступаючі привітали  учасників турніру зі святом і побажали їм спортивних перемог.  Юні учасники художньої самодіяльності Будинку творчості дітей та юнацтва, дитячих садків №1, №3, вокально-хореографічний колектив гімназії  подарували спортсменам невеличкий концерт.

  А потім почались спортивні змагання. Ті, хто прийшов чи приїхав поболіти за юних спортсменів, не пошкодували. Хлопці і дівчата продемонстрували своє вміння та спортивну майстерність, що набули під час тренувань.

            В особистому заліку серед  снігурівських дзюдоїстів перемогу одержали  Левицька Віолета, Петрончак Ірина, Катано Анна, Сергеюк Марія, Бурьонок Катерина, Чмелик Дар’я, Зіньковський Нікіта, Сергеюк Максим, Самойленко Іван, Ткаченко Кирил, Гриценко Назар, Молчанов Павло, Беспалов Юрій, Гладиш Костянтин, Шукаєв Олександр, Кузнецов Влад, Мигаль Максим;

ІІ місце посіли Лопатньов Ілля, Новосад Сергій, Сімонов Ігор, Карапетян Карен,   Левицький Влад, Федосеєнко Ілля, Лавров Олег, Гуліватенко Ігор, Липов Іван.

ІІІ місце –  за  Бурьонком Дмитром і Кузнецовим Антоном.

Переможцям і призерам змагань традиційно вручено грамоти,   спортивні сувеніри з символікою ДЮСШ.

IMG_0831

IMG_0883

P4_yZUCSoQs

IMG_0728

IMG_0761Відділення  шахів це свято відзначали турніром. У змаганнях взяли участь школяі різних вікових груп. Серед переможців Євген Мартенюк, Владислав Гладкий, Дмитро Кравченко, Віталій Портний, Марія Мись (Снігурівська районна гімназія ім. Т.Г.Шевченка), Надія Сагайдка, Катерина Семенова, Наталія Вітер (Снігурівська ЗОШ №4), Даніїл Власов, Андрій Кореновський (Снігурівська ЗОШ №3).Наприкінці змагань всі учасники отримали морозиво.

           Участь  у змаганнях з футболу взяли  діти 2003-2004 р.н. команда ДЮСШ та команда села Василівка. Рахунок  5:5 призвів до серії пенальті, в якому перемогла команда с. Василівка з рахунком  5:4. Кращим гравцем став Пилипюк Владислав (центральний півзахисник). Команди «Челсі» і «Динамо»(2004-2005н.р. зіграли з рахунком  2:1. Перемога за командою «Челсі» . Кращим гравцем став Козлов Вадим.

Цього дня на стадіоні «Колос» проведено змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ. Кращими в бігу на 60 м. стали Максименко Анна, в стрибку в довжину з місця – Мацюта Анастасія та Бунчук Андрій. В забігу на витривалість 1500 м. кращими стали Кошанський Владислав та Гринишак Ілона. Усі учасники отримали солодкі подарунки.

Спонсорську допомогу у проведенні дитячого свята надали подружжя Лебедєвих, Вишневський П.О., Шатков О.В., Кугляр  П.М., голова ПОСП ім.. Суворова, Кіптик В.А., фірма «Ольвія»  м. Дніпропетровськ.

Методист Снігурівської ДЮСШ,

Т.Г. Засєченко

^ Вгору ^