СВЯТО ІНТЕЛЕКТУ, ТВОРЧОСТІ Й ТАЛАНТУ

Дата опублікування:
7 червня 2016 року.

????????????????????????????????????

Будь-який новий день учителів гімназії починається і закінчується пошуком: як зробити день плідним, цікавим, насиченим, незабутнім, як створити умови для творчості, самореалізації дитини, оскільки кожен розуміє, що саме йому довірили маленьку людину, яка в майбутньому стане ВЕЛИКОЮ. Що може бути відповідальнішим?DSC_0945

????????????????????????????????????

Гімназія – це сучасний навчальний заклад, в якому склалися певні звичаї і традиції. Гімназисти не можуть уявити свого життя без традиційних заходів і свят, серед яких День гімназиста, День іменинника, Міс і Містер гімназія, Андріївські вечорниці, родинні свята, фестиваль української пісні тощо. А цього року члени учнівської ради та педагог-організатор Губська О.О. ініціювали ідею: започаткувати нову традицію – відзначати Свято Інтелекту, Творчості й Таланту, презентуючи роботу навчального закладу мешканцям міста.

Довго готувалися до цього дня гімназисти, і навіть похмура погода не змогла стати на заваді. 2 червня біля РБК зібралося чимало снігурівчан. Їх радісно й гостинно привітали гімназисти та учні ЗОШ І ступеня №2.DSC_0968

Завдяки спільним зусиллям дружнього колективу снігурівчани за одну годину дізналися про досягнення районної гімназії, і побачили, яким яскравим і змістовним є життя гімназійної родини. «Сьогодні Снігурівська районна гімназія ім. Т.Г. Шевченка – це молодий, але повний сил і енергії навчальний заклад, домівка для учнів і вчителів. Тут панує атмосфера співтворчості і довіри, принципи демократії і гуманізму. Кожен член педагогічного колективу – унікальна особистість із високим професійним рівнем. Кожному  учню притаманне прагнення до знань, до творчого перетворення себе протягом усього життя. Кожен усвідомлює себе представником і продовжувачем національної духовності і культури та людиною СВІТУ. Висновок один: гімназія — це школа  радості для учнів, школа творчості для вчителів, школа спокою для батьків, школа успіху для ВСІХ!», – з такими словами звернулася до присутніх директор гімназії Пастухова Н.М..

Юні таланти спробували розшифрувати слово «гімназія» і пояснити його багатогранність завдяки чарівній силі пісень, що виконали Бондюченко Ольга, Чистякова Діана, Новикова Анна, Нестеренко Софія та вокальні ансамблі 7-Б і 8-х класів.

????????????????????????????????????

Гімназисти приємно снігурівчан вразили не лише щирими, душевними піснями, а й сучасним танцем у виконанні учнів 9-Б класу (класний керівник Голубченко А.М.) та хореографічними композиціями наймолодших учасників свята, яких підготувала вчитель Мороз Н.Ю.. Найбільш вражаючим дійством заходу став танцювальний флеш-моб, у якому продемонстрували свої артистичні здібності учні 5-9 класів (хореограф Замєсов О.В.). А вальс, виконаний випускниками та учнями початкових класів, узагалі здивував глядачів, викликавши особливий душевний щем: кожен дорослий на мить опинився у своєму дитинстві і згадав шкільні роки.

 

????????????????????????????????????

Радість, гарний настрій та вражаючу хвилю позитиву – ось що відчули всі присутні з перших хвилин заходу. І ту доброзичливу енергію, що дарували всі учасники свята, підтримували незмінні ведучі, а нині вже випускники 2016 року, –   срібна медалістка, неодноразовий переможець обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, призер обласного етапу конкурсу-захисту МАН Козоріз Вікторія та Жердєв Нікіта, переможець обласних та Міжнародних змагань з кіокушинкай карате, бронзовий призер Чемпіонату Європи, чемпіон України, чемпіон Молдови, кандидат у майстри спорту, член збірної України з кіокушинкай карате, переможець обласного етапу конкурсу-захисту МАН, «Людина року – 2015» міста Херсона. Саме вони розкрили гостям секрет успіху гімназистів:

 

Час для читання – це джерело знань!

Час для творчості – це муза душі!

Час для роздумів – це джерело сили!

Час для мрії – це шлях до зірок!

     Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами, а талант завжди родом з дитинства. Існує думка, що людина народжується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. Віримо, що всі, хто мав можливість побувати на нашому святі, переконалися: в Снігурівській районній гімназії ім. Т.Г. Шевченка виростає талановита молодь, яка вплете у національний вінок цвіт свого таланту.

У гімназії чимало традицій, але сподіваємося, що Свято Інтелекту, Творчості й Таланту стане особливою традицією.

Свято закінчується, але щодня, щохвилини гімназійна спільнота чекає на своїх учнів. Приходьте навчатися, спілкуватися, радіти життю разом з нами!

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г. Шевченка  Довбік І.М.

^ Вгору ^