Свято козацтва в школі

Дата опублікування:
9 листопада 2016 року.

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва та День захисника України.

Про козаків написано багато наукових праць і художніх творів, знято безліч фільмів. Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Через козацтво створювалася наша історія, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї.

Тож напередодні цього чудового свята, з 10 по 13 жовтня 2016 року, класні керівники Снігурівської ЗОШ І – ІІІ ступнів № 1 провели   у своїх колективах усні журнали, бесіди «Ми – нащадки козацької слави», спрямовані на виховання в учнів патріотизму, інтересу до вивчення історії свого народу, бажання стати нащадками славних лицарів українських — козаків. Учні початкової школи підготували  виставку малюнків «Славні козаки».

Протягом тижня вчителі фізичної культури проводили спортивні змагання, в яких взяли участь учні 5-11-х класів. А як вболівали за своїх однокласників ті, хто не зміг взяти участь у цікавих змаганнях на швидкість, спритність, витримку! У підсумку команди, що здобули перемогу, нагороджені грамотами.

Наприкінці тижня учні 5-А та 5-Б класів разом з класними керівниками та бібліотекарем Снігурівської районної бібліотеки підготували та провели виховний захід «Наша слава козацька не вмре, не загине!». Діти  розповіли про свято Козацької Покрови, ознайомили присутніх з історією виникнення козацтва та їх звичаями. Учні також стали учасниками цікавої вікторини та продемонстрували свої знання з історії козацтва. Цікаво й радісно було спостерігати за хлопцями, які стали учасниками веселих конкурсів і продемонстрували спритність та інтелект.  Учні 5-х класів щиро раділи тому, що беруть участь у такому чудовому заході.

Це свято ще більше об’єднало усіх!

Чура Є.А., педагог-організатор

^ Вгору ^