сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Свято Осені у ЗДО № 3

Дата опублікування:
10 жовтня 2018 року.

   Осінь дарує нам безліч овочів і фруктів, різноманітність фарб, а також досить мінливий настрій. Саме тому так важливо, щоб вихователі в дитячому садку створювали емоційно-позитивну атмосферу, знайомили дошкільнят з рідною природою, навчали милуватися красою довкілля. З цією метою у закладі дошкільної освіти № 3 «Ромашка» проведено свято Осені, підготовлене вихователем Бєлогубовою С.В. та музичним керівником Білою Л.О.

   У ході проведення заходу діти середньої групи «Сонечко» із задоволенням співали пісні, декламували віршики, «варили смачний борщик» й  «запрошували усіх на гостину». Свою танцювальну майстерність вони виявили у таночках з парасольками й «Хмаринки».  Цікавим сюрпризним моментом став прихід скуйовдженого Опудала (вихователь Михайлюченко О.І.),  яке забавляло малят веселощами та розвагами.

   Завітала до вихованців і сама винуватиця свята – щедра Осінь (вихователь Бей Н.І.), яка розважила малят таночками та загадками, а на заверешення — усіх почастувала своїми дарами – смачними яблучками.

   Свято перенесло присутніх у казкове дитинство й залишило по собі веселий настрій та яскраві емоції.

К.Р.Бондаренко, вихователь-методист ЗДО № 3 м.Снігурівка

 

 

^ Вгору ^