СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА НА СНІГУРІВСЬКІЙ ЗЕМЛІ

Дата опублікування:
25 Травня 2016 року.

  27 травня 2016 у 32 загальноосвітніх школах Снігурівського району  відбулось традиційне Свято останнього дзвоника.  На урочисту лінійку до  учнів Новопетрівської ЗОШ завітав народний депутат України Бриченко Ігор Віталійович,  до учнів Павлівської ЗОШ –  голова  Снігурівської райдержадміністрації  Твардовська Тетяна Миколаївна,  до учнів Снігурівської районної гімназії ім.Т.Г.Шевченка – голова Снігурівської районної ради – Мезіна Тетяна Андріївна.20160527_095240IMG_6379

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Також на святі були присутні  керівники державних установ, організацій, сільгосппідприємств, вчителі-ветерани педагогічної праці, батьки, представники органів місцевого самоврядування.

Цього року святкували закінчення навчання 3997 школярів. Настрій у всіх був піднесений  – попереду канікули!

Для 246 одинадцятикласників дзвоник пролунав востаннє, для них настала пора прощання зі школою, з дитинством. Приємною несподіванкою для класних керівників одинадцятих класів стало вручення від цьогорічних випускників сертифікатів на екскурсійну поїздку до Верховної Ради України, які надав народний депутат  України Бриченко І.В.SAM_3440

100_3604

Виступаючи перед школярами з вітальним словом, гості відмітили, що саме в школі діти відчувають свій перший успіх, навчаються відстоювати власні погляди і переконання, розвивати творчі здібності, вчаться бути патріотами своєї землі. Побажали випускникам успіхів, вдалих перших кроків у самостійному житті та висловили надію, що молоде покоління зробить гідний внесок у розбудову нашої держави.

На урочистій лінійці було відзначено обдарованих дітей, які захищали честь району в інтелектуальних змаганнях, показали високий рівень знань не тільки в процесі навчання, а й в районних, обласних, Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах, змаганнях.

Свято останнього дзвоника продовжилося концертною програмою, яку підготували школярі.

З гарним настроєм та позитивними емоціями діти пішли на канікули, а випускники –  готуватись до свого останнього шкільного вальсу.

Начальник відділу освіти               Л.І.Мендус

БІЛЬШЕ ФОТО ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

^ Вгору ^