Свято Першого дзвоника

Дата опублікування:
3 вересня 2018 року.

   Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. 1 вересня в Снігурівській ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 пройшло свято Першого дзвоника! 66 першокласників нашої школи вперше сядуть за парти, а для  учнів 11-х класів, цей дзвоник розпочав останній шкільний рік.
Директор школи Титаренко Д.В.  привітав всіх з Днем знань, побажав всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.
На святі були присутні діти, батьки, вчителі, почесні гості, серед яких перший заступник голови Снігурівської райдержадміністрації Верловицький С.В., ветеран Другої Світової війни Шевцов О.І.

  На урочистому зібранні  звучали пісні та вірші у виконанні наймолодших і найстарших учнів школи. Приємною несподіванкою для першокласників стали подарунки від ПСП «Агрофірма «Роднічок». Діти щиро раділи сюрпризам.

  І ось настала зворушлива та довгоочікувана мить – мить коли лунає Перший Дзвоник. На перший урок покликав хвилюючим акордом шкільний дзвінок у виконанні учнів 11 класу Пивовара Анатолія і Швець Юлії та учнів перших класів Лусти Мирослави і Залипського Богдана.

Чура Є.А., педагог-організатор

Снігурівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1

 

^ Вгору ^