Свято Першого дзвоника

Дата опублікування:
3 вересня 2018 року.

     1 вересня 2018 року відбулося свято Першого дзвоника у Вавилівській ЗОШ І ст. Особливо хвилююче воно стало для тих, хто вперше переступає шкільний поріг.

    Саме для першокласників  цей день є одним  з найбільш зворушливих. За багаторічну історію відзначання свята Першого дзвоника цей день став Днем знань, початком нового та незвіданого. Урочисто  його відзначили  школярі, вчителі, батьки, представники влади. Всі зібрались біля стін школи, щоб разом розпочати новий навчальний рік. З привітаннями та настановами до школярів звернулися: керівник школи Канівець Марія Ярославівна, голова Центральної сільської ради П’яник Анатолій Іванович, представник агрофірми «Роднічок» Курчій Валерія Володимирівна а також батьки учнів 1 класу.

     Незабутньо і зворушливо звучали вірші з уст маленьких першокласників, які вже сьогодні вперше у своєму житті сядуть за парти. Для них — це новий етап, це початок шляху, тривалістю в одинадцять років, у країні знань. На завершення урочистої зустрічі хвилююче зазвучав дзвіночок у руках маленьких першокласників, який покликав школярів до класів на перший урок.

Мутко С.М., вчитель

^ Вгору ^