Свято Першого дзвоника

Дата опублікування:
2 вересня 2019 року.

     2 вересня у Горохівській школі традиційно пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.

     Перший дзвоник — це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів.  Цього року для  19 першокласників, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться цікаве шкільне життя: перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

   Директор  школи Ліхацька Алла Львівна  привітала всіх з чудовим святом -Днем  Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні.

     На святі також був присутній керуючий відділенням «Горохівське» агрофірми «Роднічок» Бартощак О.К., який привітав усіх зі святом та вручив першачкам подарунки.

     Учні 11 класу підготували і провели для наймолодших школярів цікавий квест «Знайомство зі школою», під час якого дітки познайомились із державними символами України, побували у бібліотеці, спортзалі, кабінеті іноземної мови, поласували солодкими яблучками у їдальні і, нарешті, піднялися до актової зали, де дали урочисту обіцянку бути старанними і сумлінними учнями.

    Після завершення урочистостей старшокласники відвели новачків у класну кімнату, а перша вчителька провела перший урок.

    Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!

Педагог-організатор Стібак О.В.

^ Вгору ^