Свято Стрітення в ЗДО № 3

Дата опублікування:
18 лютого 2019 року.

    У календарних традиціях, звичаях і обрядах зібрана ба­гатовікова культура українського народу, яка живить духовність, зокрема ідейність, моральність, етику й естетику кожної людини. Крім того, у них зосереджений величезний пізнавально-виховний потенціал.

       15 лютого відзначали свято Стрітення в Україні. З метою залучення дошкільників до культури українського народу в ЗДО №3 «Ромашка» пройшли тематичні заняття «Зиму проводжаємо, а весну – зустрічаємо», під час проведення якого маленькі вихованці відчували себе повноцінними учасниками дійства, виконуючи різнотипові нестандартні завдання.        Досвідчені педагоги Ігнатченко Н.В., Тімуш І.І., Бєлогубова С.В. вміло допомагали дошкільнятам співпрацювати в колективі, розвиваючи дитячу фантазію, творчий потенціал, мовленнєве дихання, спритність, орієнтацію в просторі.

      У народному українському побуті це свято здавна символізує зустріч зими з весною. Кажуть, що «у цей день зима весну зустрічає, заморозити її хоче та лише сама від цього хотіння страждає».

   Свято Стрітення подарувало всім веселий настрій, позитивні емоції та спільні хвилини радості!

 

К. Бондаренко, вихователь-методист

ЗДО № 3 міста Снігурівка

 

^ Вгору ^