сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

>> > >

29 серпня 2018 року на базі Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г.Шевченка відбудеться серпнева конференція педагогічних працівників району, початок роботи районних методичних обєднань  о 9.00. Розширена колегія відділу освіти (запрошуються директори та заступники директорів з навчально-виховної роботи) відбудеться  о 9.30. в актовій залі Снігурівської райдержадміністрації.

                   
Свято Стрітення

Дата опублікування:
15 лютого 2017 року.

Педагоги ДНЗ № 3 «Ромашка» значну увагу приділяють ознайомленню вихованців з національною культурою, підтриманню традицій і звичаїв минулих поколінь.

15 лютого в актовій залі закладу відбулося святкування славного Стрітення. Розвагу для старших дошкільників підготували вихователь Тімуш І.І. та музичний керівник Біла Л.О. До дітей в гості завітала красуня Зима (вихователь Бєлогубова С.В.) та її молодша сестра Весна (вихователь Павлюк Т.М.) зі своїми конкурсами, естафетами та хороводами. Дітлахи допомагали побороти Зиму у спортивних змаганнях. Розповідали молодшим про свято Стрітення та його значення, згадували про символи і обереги неньки України. За народними звичаями діти закликали прихід весни.  Розвага для вихованців видалася цікавою та яскравою. Діти визначилися, хто сильніший, та отримали від красуні-весни винагороду печеного жайворонка – символа свята Стрітення.

О.Терещук,

вихователь-методист

ДНЗ № 3 м. Снігуріка

 

 

 

^ Вгору ^