Свято в Кобзарцівській школі

Дата опублікування:
4 вересня 2017 року.

         За традицією 1 вересня Кобзарцівська школа наповнилася дитячим сміхом та букетами квітів.  На святковій лінійці, присвяченій Дню знань, присутні учні, вчителі,  працівники школи, батьки, гості.

         У привітальному слові директор школи Ліщенюк С.В. поздоровила всіх зі святом і подякувала батькам та спонсорам за допомогу у якісній підготовці школи до нового навчального року.

         На свято з подарунками для першокласників прибули представник фірми «Агрофюжен»  Бальоха О.В. та секретар Кобзарцівської сільської ради Панченко Л.І.

       На лінійці звучали не тільки привітальні слова, а й слова подяки депутатам Миколаївської обласної ради  Боднар Н.О., яка подарувала спортивні м’ячі та виділила кошти для облаштування ганку школи; Кормишкіну Ю.А. та Донченко О.В., які подарували сертифікат на отримання учнівських парт;  сільському голові Канцелярук Н.В. — за виділені сільською радою кошти на дверний блок; голові ПОСПу «Веселий Кут-ІІІ» Бренюку В.А. — за кошти на шкільні меблі; керівнику фермерського господарства  «Давід» Акопяну С. О. — за придбання нової спортивної форми для учнів школи.

             Після святкової лінійки всі учні школи сіли за парти — розпочався перший урок, присвячений європейській інтеграції України.

^ Вгору ^