Така любов буває раз в ніколи…

Дата опублікування:
15 лютого 2017 року.

У Cнігурівській ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1 відбулося свято до Дня Закоханих.

Саме у цей день, у День святого Валентина, хочеться сказати найкращі у світі слова, зізнатися якщо не в коханні, то хоча б у приязні чи симпатії. Тому ми, організатори свята, запропонували учням 8-11 класів конкурсну програму «Така любов буває раз в ніколи…». У святковому заході взяли участь чотири пари: Селіванова Єлизавета та Троянський Олександр, Куйбар Вероніка та Кашуба Олександр, Риженко Руслана та Каратєєв Ілля, Водарчук Андрій та Кухтєй Анна.

Усім сподобалися вірші про вічне почуття, які линули так щиро та привітно. А пісні «Тебе я знайду» та «Красива весна» у виконанні Шеремет Дарини, Шеремет Тетяни та Кухтєй Дар’ї зарядили присутніх невичерпним позитивом. Також були проведені різноманітні конкурси та вікторини з учасниками святкової програми. Загалом у залі панувала весела і невимушена атмосфера. Після завершення дійства підведено підсумки конкурсної програми, за якими перемогу здобула пара учнів 10 класу Риженко Руслана та Каратєєв Ілля.

А ми, педагоги, в свою чергу зрозуміли, що Книга Життя велика і невичерпна, тому так важливо вчасно познайомити підростаюче покоління з поняттями любові і кохання. Залучення саме до літературного та музичного мистецтв пробуджує інтерес до минулого та повагу до справжніх почуттів, бо кожен з нас «пише» свою неповторну історію кохання.

 

Чура Є.А., педагог-організатор Снігурівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1

 

^ Вгору ^