Танчак Галина Іванівна

Дата опублікування:
22 Травня 2017 року.

Передовий педагогічний досвід вчителя – методиста

 

Прізвище, ім’я, по батькові Танчак Галина Іванівна

Навчальний заклад Калинівський НВК

Освіта Миколаївський державний педагогічний інститут, 1986р., вчитель російської мови і літератури

Кваліфікаційна категорія, звання Вища, «вчитель-методист»

Педагогічний стаж   42 роки

Проблемна тема   «Впровадження інтерактивних технологій на уроках зарубіжної літератури»

         Танчак Г.І. чітко усвідомлює, що метою вивчення літератури є залучення школярів до скарбниці світової літератури, а через неї до фундаментальних цінностей культури у взаємодії їх конкретно – історичних, національних та загальнолюдських значень.

         Реалізуючи проблемну тему, Галина Іванівна віддає перевагу таким технологіям: дослідницькій, сугестивній, розвивального навчання, формування творчої особистості, колективного виховання, створення ситуації успіху.

         Словесник має великий досвід роботи в підготовці та проведенні уроків-проектів, практикуючи дослідницькі, інформаційні, ігрові, творчі, прикладні та практико-зорієнтовані проекти.

         Модернізуючи педагогічний процес, формуючи вищі духовні закони, Галина Іванівна звертається до світу цінностей, природного і соціального середовища. Педагог прагне дотримуватись ноологічної стратегії і тактики, що передбачає формування духовної інноваційної освіти в її морально-духовних і творчо-моральних вимірах.

         Творчими і змістовними є інтегровані уроки Танчак Л.І., що дозволяє створити раціональну комплексну систему навчання і сприяє цілісному опануванню учнями фундаментальних знань.

         Позакласна робота, котру проводить словесник, сприяє підвищенню інтересу школярів до вивчення літератури і розвитку мовної та мовленнєвої компетенції учнів на основі літературних творів. Це проведення мистецьких салонів, конкурсів, тематичних вечорів, робота драматичного гуртка. Вихованці Галини Іванівни – активні учасники шкільних і районних заходів.

         Танчак Г.І. є завідувачем кабінету зарубіжної літератури – одного з найкращих  в районі.

         Словесник щедро ділиться багаторічним досвідом із колегами на засіданнях РМО, має більше 40 друкувань у фахових виданнях.

         Для розповсюдження досвіду Галина Іванівна створила власний сайт.

^ Вгору ^