Дата опублікування:
22 Травня 2017 року.
Передовий педагогічний досвід вчителя – методиста
Прізвище, ім’я, по батькові Танчак Галина Іванівна
Навчальний заклад Калинівський НВК
Освіта Миколаївський державний педагогічний інститут, 1986р., вчитель російської мови і літератури
Кваліфікаційна категорія, звання Вища, «вчитель-методист»
Педагогічний стаж 42 роки
Проблемна тема «Впровадження інтерактивних технологій на уроках зарубіжної літератури»
Танчак Г.І. чітко усвідомлює, що метою вивчення літератури є залучення школярів до скарбниці світової літератури, а через неї до фундаментальних цінностей культури у взаємодії їх конкретно – історичних, національних та загальнолюдських значень.
Реалізуючи проблемну тему, Галина Іванівна віддає перевагу таким технологіям: дослідницькій, сугестивній, розвивального навчання, формування творчої особистості, колективного виховання, створення ситуації успіху.
Словесник має великий досвід роботи в підготовці та проведенні уроків-проектів, практикуючи дослідницькі, інформаційні, ігрові, творчі, прикладні та практико-зорієнтовані проекти.
Модернізуючи педагогічний процес, формуючи вищі духовні закони, Галина Іванівна звертається до світу цінностей, природного і соціального середовища. Педагог прагне дотримуватись ноологічної стратегії і тактики, що передбачає формування духовної інноваційної освіти в її морально-духовних і творчо-моральних вимірах.
Творчими і змістовними є інтегровані уроки Танчак Л.І., що дозволяє створити раціональну комплексну систему навчання і сприяє цілісному опануванню учнями фундаментальних знань.
Позакласна робота, котру проводить словесник, сприяє підвищенню інтересу школярів до вивчення літератури і розвитку мовної та мовленнєвої компетенції учнів на основі літературних творів. Це проведення мистецьких салонів, конкурсів, тематичних вечорів, робота драматичного гуртка. Вихованці Галини Іванівни – активні учасники шкільних і районних заходів.
Танчак Г.І. є завідувачем кабінету зарубіжної літератури – одного з найкращих в районі.
Словесник щедро ділиться багаторічним досвідом із колегами на засіданнях РМО, має більше 40 друкувань у фахових виданнях.
Для розповсюдження досвіду Галина Іванівна створила власний сайт.