Тиждень англійської мови

Дата опублікування:
14 лютого 2017 року.

        З метою підвищення мотивації учнів до вивчення англійської мови в Новопетрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено тиждень англійської мови.

       У рамках тижня відбулись такі заходи: музичні перерви, виставка «Англійська мова в повсякденному житті», перегляд відео, розв’язування кросвордів, ребусів, вікторина«Sport», змагання«We love English», у гостях у казки, захід  «АВС Party», усний журнал «Подорожуємо Англією».       

        З метою розвитку фонематичного слуху й навичок аудіювання проводились музичні перерви, під час яких діти закріпили слова та рухи вивчених пісень.

        Учні початкових класів відвідали виставку «Англійська мова у повсякденному житті»,  де розвивали свої навички читання та впевнились у необхідності вивчення англійської мови.

       Для учнів 1 класу пройшов  захід «АВС Party». Першокласники грали в лінгвістичні ігри, розгадували ребуси. Кожен учень мав змогу продемонструвати літеру, що йому найбільше сподобалась.

        Четвертокласники мали змогу в ігровій формі виявити свої знання на уроці-змаганні.

    Учасники готували емблеми, довідки та презентації.

    Кожна команда отримала позитивний настрій.

    Між учнями 3-4 класів проводилась вікторина «Sport», під час якої діти дізнались про особливості спортивного життя.

     Заходи¸ проведені у рамках тижня англійської мови, засвідчили, що учні можуть вчити англійську мову не тільки під час уроків, а й в позаурочний час.

 

Луцик С.І , учитель початкових класів та англійської мови  

^ Вгору ^