Тиждень англійської мови

Дата опублікування:
16 грудня 2016 року.

У рамках проведення заходів до Всеукраїнського тижня англійської мови та Року англійської мови в Україні 14 грудня у Снігурівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 проведено позакласний захід для учнів 8-11 класів «Чи знаємо ми Шекспіра?».. Мета зібрання – популяризація вивчення англійської мови, знайомство з біографією та творчістю видатного англійського драматурга.

img_3972 img_3975

      Ведучі Шпак Яна та Водарчук Андрій повідомили, що у 2016 році виповнюється 400 років з дня смерті Шекспіра. Учениця 11 класу Паламаренко Альона ознайомила присутніх з маловідомими фактами життя видатного діяча. Присутні переглянули презентацію «Творчий спадок Вільяма Шекспіра». Учителі англійської мови Цибух Н.В., Ткаченко О.С. провели тестове опитування учнів, що стосувалося біографічних відомостей і творчого спадку великого англійця. Уривки з творів «Король Лір», «Ромео і Джульєтта», «Отелло», «Гамлет» презентували учні Самойленко Іван, Кухтєй, Дар’я, Лазаренко Юлія, Селіванова Єлизавета, Риженко Руслана, Волошина Анна, Лузан Дар’я, Шпак Яна, Кичигін Дмитро, Васюніна Лідія, Кальмус Павло, Каратєєв Ілля.

  img_3986img_3981

   Проведений захід сприяв зацікавленню та розширенню доступу учнів школи до ознайомлення з творами англомовних авторів, залученню дітей до світової культурної спадщини.

                                Л.Г. Риженко, ЗДНВР

^ Вгору ^