Тиждень безпеки дорожнього руху

Дата опублікування:
11 вересня 2017 року.

    Добігли кінця останні дні теплого літа, а це означає, що почався навчальний рік і діти щодня прямують до школи та зі школи додому.

    Їх вабить вулиця, адже тут відбувається багато цікавого, захоплюючого і через це діти іноді потрапляють у небезпечні для життя ситуації.

  З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

   Тиждень безпеки дорожнього руху — це сім днів масштабних та інформативних заходів, спрямованих на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

   Відповідно до тематики Тижня безпеки дорожнього руху у Калинівському НВК проведено: загальношкільну лінійку, присвячену відкриттю Тижня «Грамотні пішоходи», тематичну радіогазету «Безпека на дорозі», практичні заняття про надання першої долікарської допомоги постраждалим у небезпечних ситуаціях, цільову екскурсію до перехрестя, конкурс на кращий учнівський малюнок  «Я – пішохід», виховні години, години спілкування, гру «Запитай у Світлофора», конкурс «Ми – пішоходи».

   Тиждень видався насиченим, змістовним та корисним. Вивченням і повторенням правил дорожнього руху досягнуто підвищення свідомості кожного учасника дорожнього руху та його відповідального ставлення до безпечної поведінки на дорозі.

Мікуляк Н.В.,ЗДВР Калинівського НВК

SAMSUNG CAMERA PICTURES

^ Вгору ^