Тиждень трудового навчання в Баратівській школі

Дата опублікування:
5 грудня 2016 року.

         Іскорка таланту схована при народженні в душі кожної дитини. Від  того, як її плекатимуть, який вона отримає розвиток, чим наповнюватимуть, хто оточує, залежатиме, чи вона згасне, чи розгориться дивним полум’ям, даючи наснагу до праці та милуючи оточуючих чудовими витворами мистецтв.

       Кожна особистість в чомусь неповторна і виразна, кожна може розкрити свої реальні, досі незнані, можливості через світ захоплень. Але як цього досягти? Треба вчитись і трудитись.

dscn3807 dscn3813

      Трудове виховання – один із напрямків роботи Баратівської школи. Учні беруть участь у трудових десантах, екологічних акціях. І тиждень трудового навчання щороку чекають з нетерпінням.

          Беручи участь у роботі тижня, діти з радістю стали учасниками  виставки  умільців  «Український сувенір» та  фотоконкурсу «Спіймай мить». Учні відвідали  майстер-клас «Творимо красу своїми руками», проведений учителем трудового навчання, керівником гуртка «Виготовлення сувенірів»  Школьною Р.М. Дівчатка із задоволенням виступили в ролі моделей та майстрів-перукарів на конкурсі «Моя зачіска — найкраща».  Школярі  взяли участь у конкурсі «Хто більше», показали своє вміння в розгадуванні ребусів. Старшокласники працювали над створенням проектної роботи «Моя майбутня професія», розповідали про свої мрії; стали учасниками проектування власного професійного майбутнього,  працюючи з тестами, запропонованими практичним психологом Міщанін Н.О. Завершився тиждень осіннім ярмарком.

                            Р. Школьна, учитель трудового навчання

^ Вгору ^