Тиждень української писемності та мови

Дата опублікування:
6 грудня 2016 року.

У Кобзарцівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. проведено Тиждень української писемності та мови. Учні 7-11класів, розділившись на дві команди,  брали участь в різних мовних конкурсах: «Доповни прислів’я», «Знайди правильне слово»,  «Переклад з російської», «Відгадай мелодію» та інші. Підготувала свято вчитель української мови та літератури Данилова Л.В.

 dscn1514

9 листопада стартував Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Активну участь в шкільному турі взяли учні 3-11 класів.

11 листопада учні 7-8 класів брали участь в інтелектуальній мовній грі. Ведучою свята була вчитель української мови Семенюк С.П. Діти декламували вірші про рідну мову. Відгадували загадки, доповнювали прислів’я та приказки. Вивчили та запам’ятали  слова ввічливості.  Цікавими стали конкурси «Переклади слово», «Слово не горобець — вилетить не спіймаєш».

dscn1511Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє довге життя, і свої сподівання, розум, досвід і почування…”, – такими словами свого часу визначив Панас Мирний роль мови в житті народу. Учні переконалися в цьому під час проведення Тижня української писемності та мови.

Т.І. Юськів, ЗДВР

^ Вгору ^