Тиждень зарубіжної літератури

Дата опублікування:
28 лютого 2017 року.

        Предметний тиждень – комплекс навчально-виховних заходів, спрямованих на розвиток творчості учнів, поглиблення та поширення знань з предмета; мета яких — забезпечити належні умови для виявлення і розвитку творчої активності та зацікавленості учнів, сприяти формуванню їх наукового світогляду.

        Традиційно у Снігурівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 проходить Тиждень зарубіжної літератури. Тож і цього року протягом тижня учні школи були задіяні в цікавих заходах, спрямованих на учня-читача. Підготувала та провела позакласні заходи, використовуючи  сучасні форми і методи роботи, вчитель зарубіжної літератури вищої категорії Заверюхіна Ірина Борисівна.

         Цікавим та пізнавальним був брейн-ринг «Міфи народів світу» для учнів 6-7 класів. Всі чотири команди добре підготувалися, наполегливо боролися за перемогу. Та все ж кращими гравцями виявилися учні 7-А класу.

         Для учнів 5–х класів проведена конкурсна програма «Цей чарівний світ казок».  Школярі згадали казки зарубіжних письменників, описали характери своїх улюблених героїв, інсценували казку засобами пантоміми, складали пазли за казкою. Було весело, цікаво й повчально. Перемогу здобула команда «Юні читачі» учні 5-Б класу.

         А ось  учням 8-11 класів стала цікавою літературна кав’ярня, в якій вони зустрілися з юною поетесою Снігурівки  Внуковою Юлією, ученицею 11 класу місцевої ЗОШ №4.   Душевна розмова «Впусти книгу в серце» мала позитивний результат.  Старшокласники були в захваті від цієї зустрічі.

         Тиждень зарубіжної літератури в школі був насиченим, пізнавальним. Ірина Борисівна знає, що надійним помічником учителя у формуванні читацьких інтересів дітей є нестандартний підхід до цієї проблеми.

                                                                                       Шкільний бібліотекар,

                                                                                                         Карпінська О.М.

^ Вгору ^