Трипуз Тетяна Миколаївна, вчитель-методист

Дата опублікування:
14 березня 2017 року.

ПІБ Трипуз Тетяна Миколаївна, вчитель-методист

Навчальний заклад – Калинівський НВК, Снігурівської районної ради, Миколаївської області http://kuynvk.ucoz.ua/index/vchitel_tripuz_t_m/0-13

Освіта – Херсонський педагогічний інститут, 1977 рік, вчитель математики

Посада – вчитель математики

Категорія, педагогічне звання  — вища, «вчитель – методист», Відмінник освіти України

Педагогічний стаж  — 39 років

Тема досвіду «Проблемне навчання на уроках математики як засіб інтелектуального і творчого розвитку особистості»

 

Тетяна Миколаївна зарекомендувала себе як досвідчений та вмілий педагог.  Вона проводить уроки з урахуванням особистісного підходу до викладання навчальних дисциплін. Впроваджує в практику роботи методи випереджаючого навчання, що дає змогу підвищувати ефективність уроків. Вчить учнів опановувати системою математичних знань і вмінь на достатньому та високому рівнях, залучаючи арсенал ІКТ. Педагог здійснює індивідуальний підхід до навчання школярів математики, забезпечує їх математичну грамотність: усвідомлення учнями ролі математики в світі, якому вони живуть, з використанням практичних умінь для задоволення пізнавальних потреб та вибору майбутньої професії. Вчитель навчає учнів бачити у формулах, відношеннях, твердженнях досконалість, красу та гармонію оточуючого світу, використовуючи характеристики та властивості математичних об’єктів для розкриття важливих шедеврів науки і мистецтва. На уроках математики завжди панує творча, доброзичлива атмосфера.

Трипуз Т.М. очолює лабораторію точних наук навчального комплексу, передає досвід роботи молодим педагогам. Є членом науково-методичної ради. Презентувала методичний посібник для вчителів-початківців «Золотий переріз в математиці», затверджений методичною радою МОІППО.

Значну увагу приділяє роботі з обдарованими учнями, веде гурток «Інтелектуал». Готує учнів до олімпіади, конкурсів, допомагаючи пізнати ситуацію успіху.

Учитель створила в комплексі кабінет математики імені Софії Ковалевської. Кабінет – творча лабораторія вчителя, має зразковий естетичний вигляд, наповнений сучасними дидактичними та методичними посібниками. За підсумками районного огляду-конкурсу кабінетів математики у 2015 – 2016 н.р. кабінет Трипуз Т.М. посів перше місце.

Досвідом роботи ділилася на сайтах «Шкільне життя», мультиурок, UROK-UA, «Відкритий урок: розробки, технології, досвід», на сторінках газети «Вісті Снігурівщини».

 

 

^ Вгору ^