Труш Галина Антонівна, вчитель-методист

Дата опублікування:
10 лютого 2017 року.

     Прізвище, ім’я, по батькові — Труш Галина Антонівна

      Центральна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області http://galinatrush1965.blogspot.com/

      Посада —  вчитель математики

       Категорія, педагогічне звання – вища, «вчитель-методист»

       Педагогічний стаж — 29 років

 

Тема досвіду «Розвиток самостійності, пізнавальної активності і творчих здібностей учнів шляхом впровадження інноваційних технологій»

      Глибоко розуміючи вимоги сучасної української школи, Труш Г.А. обрала проблемною тему «Розвиток самостійності, пізнавальної активності і творчих здібностей учнів шляхом впровадження інноваційних технологій». Працюючи над її реалізацією, педагог використовує оптимальні методи й прийоми, що забезпечують високий рівень знань, формують інтелектуально розвинену особистість школяра. Реалізації проблемної теми сприяють ґрунтовні теоретичні знання з методики викладання предмета, постійне опрацювання новинок методичної літератури, обізнаність з інноваційними процесами, що відбуваються у сучасній освіті. Впровадження інтерактивних форм і методів навчання на уроках математики здійснюється через «Мозковий штурм», «Акваріум», «Коло ідей», «Навчаючись – учись», «Діалог», «Незакінчені речення», роботу в навчальних групах, роботу в парах, дослідницьку діяльність, що у поєднанні з традиційними методами і прийомами, такими як дидактичні ігри, евристичні бесіди, опорні конспекти, сприяють розвитку самостійності і творчих здібностей школярів.

      Труш Г.А. володіє ефективними методами організації навчально-виховного процесу, заохочує учнів до дослідження власних способів розв’язання математичних задач та доведення теорем. Конструюючи уроки, Галина Антонівна впроваджує елементи особистісно-орієнтованого, диференційованого та проблемного навчання. На уроках, що характеризуються оптимальним темпом проведення і практичною спрямованістю у поєднанні з науковістю,  учні працюють на рівні високої розумової напруженості.

     У 2013 та 2014 роках  Галина Антонівна  була учасником обласного заочного конкурсу «Від творчого вчителя – до обдарованого учня» та учасником  ІІ і ІV Всеукраїнського конкурсу «Творчий учитель — обдарований учень» в номінаціях «Авторські програми та розробки занять для організації позакласної роботи» і  «Авторський розвивальний урок», за що отримала сертифікати  Інституту обдарованої дитини НАПН України. У  2015 році –  учасником Панорами творчих уроків «Я – віртуоз у викладанні предмета» та учасником XI Всеукраїнського конкурсу «Вчитель – новатор».

    Розробки уроків та позакласних заходів Труш Г.А. розміщені на сайтах «Методичний портал» та «Osvita.ua», газетах «Математика», «Відкритий урок», журналі «Відкритий урок. Розробки. Технології. Досвід», про що свідчать відповідні сертифікати.

       За плідну роботу вчителя нагороджено грамотами відділу та управління освіти.

       У II (обласному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016» Галина Антонівна посіла ІІ місце.

За досвідом роботи можна звернутися за посиланням:                      http://galinatrush1965.blogspot.com/

 

^ Вгору ^