Цікава екскурсія

Дата опублікування:
9 жовтня 2017 року.

   Ранок другого жовтня видався похмурим і холодним. Це у природі. Але не таким був настрій у школярів Любомирівського НВК: компанія Агроф’южен (виконавчий директор Сипко А.С.) запросила у гості учнів 6-11 класів закладу. Зручно вмостившись у салоні автобуса, школярі з нетерпінням чекали зустрічі із диво-компанією під такою загадковою назвою Агроф’южен.

     На пропускному пункті нам видали спецодяг (білі халати та шапочки) і запросили на територію підприємства. Ми були вражені ідеальною чистотою, починаючи від  прохідної і до лабораторії. Нашим гідом була інженер-технолог Лілія. Вона провела нас територією підприємства, розповіла і показала, як доправляються помідори з поля, як миють їх механізовано не в одній воді,  як по конвеєру потрапляють вони у цех переробки.

    Завітала наша група і до кімнати, де за всім процесом виготовлення томатної пасти спостерігають комп’ютери, керовані досвідченими інженерами. Відвідали ми і лабораторію,  де готова продукція  “бере дозвіл” на подальше тарування і транспортування. Адже саме від ретельної роботи лаборантів залежить продаж нашого томату в європейські держави  (компанія Агроф’южен  співпрацює з Польщею, Німеччиною та іншими країнами). Дали і нам скуштувати томатної пасти. Смакота! На жаль, час пролетів швидко,  розповідь  Лілії закінчилася, а нам так не хотілося прощатися з величезним підприємством,  добрими і роботящими людьми.  Тому ми, учні одинадцятого класу, вирішили:   відмінно  здамо ЗНО, отримаємо  освіту і прийдемо працювати в Агроф’южен. А поки що фото на згадку, щирі слова подяки  гендиректорові,  працівникам і симпатичному гідові – Лілії.

 

                                                                             За дорученням групи

Гаврилюк  Ілля, учень 11 класу

Любомирівського НВК

 

 

^ Вгору ^