Цікава екскурсія до пожежно-рятувальної частини

Дата опублікування:
13 квітня 2017 року.

     12 квітня учні Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, члени гуртка «ДЮП» (керівник Чура Є.А.), завітали до пожежно-рятувальної частини на екскурсію. Гуртківці отримали чудову нагоду поспілкуватися із представниками професії пожежного рятувальника і дізналися чимало корисної та цікавої інформації.

   Начальник 24 Державної пожежно-рятувальної частини майор служби цивільного захисту Кушнір Володимир Миколайович продемонстрував школярам бойовий одяг, аварійно-рятувальну техніку та спорядження співробітників Служби порятунку. Представники ДСНС поспілкувалися із дітьми про правила пожежної безпеки в побуті, під час відпочинку на природі тощо. Окрему увагу було зосереджено на сезонних небезпеках, серед яких – погіршення погодних умов, отруєння грибами тощо.

   Захід пройшов у дружній атмосфері. Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість та героїчність професії пожежного. На завершення діти пообіцяли, що обов’язково дотримуватимуться отриманих рекомендацій та настанов. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

   Дякуємо співробітникам пожежної частини за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!

 

О.А.Титаренко, ЗДВР Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

^ Вгору ^