сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Реєстрація для участі в ЗНО 2019 року триватиме з 05 лютого до 25 березня. >> > >
                   
Цікава екскурсія

Дата опублікування:
7 вересня 2017 року.

       Чудової осінньої днини діти старшої групи дошкільного навчального закладу  № 3 «Ромашка» на чолі з вихователем Устіновою І.В, вихователем-методистом Бондаренко К.Р. та помічником Власенко С.В. вирушили до залізничного вокзалу.

       Дошкільнят радо зустріли начальник Снігурівської станції  Сорокін С.В. та інженер з охорони праці Конопльова І.М., які провели для дітей оглядову екскурсію. Залізничники  познайомили  дітей з роботою станції. Чергова підстанції Стребіжева Л.В. розповіла про маршрути потягів та продемонструвала малятам це наглядно. Діти на власні очі побачили рух потягу «Херсон-Харків». Вихователь Устінова І.В. провела цікаву гру з вивчення правил  безпеки «Що можна, а що ні».

       Цікавою несподіванкою для вихованців стало відвідування тренажерного потягу, в якому вони із великим задоволенням  переглянули відеоролик «Про правила безпеки на залізничному вокзалі». На кінець екскурсії  Ірина Михайлівна подарувала дітям пам’ятні буклети «Про правила поводження на залізничній колії».

       Проведений захід  допоміг сформувати у дітей навички безпечного поводження на залізничному вокзалі, розширив кругозір вихованців.

 

К.Р. Бондаренко,

вихователь- методист  ДНЗ № 3 м. Снігурівка

   

 

^ Вгору ^