Цікава зустріч

Дата опублікування:
29 вересня 2017 року.

   У переддень Дня людей похилого віку до Снігурівського районного Центру соціальної реабілітації дітей–інвалідів «Журавлик» завітала шанована в м. Снігурівка людина – Шпак Віктор Максимович.

    Зустріч була приємною, змістовною, цікавою. Віктор Максимович ділився з дітьми спогадами: про війну 1941-1945 рр., що забрала життя його близьких і рідних, післявоєнне босоноге дитинство, навчання в інституті, свою сім’ю.

    За фахом Віктор Максимович – інженер – педагог. Після закінчення інституту доля привела його до нашої Снігурівки, де він познайомився зі своєю дружиною. Тут народились двоє синів, яких вони виховали справжніми людьми і які зараз — їхня опора і підтримка.

    У Снігурівці Віктора Максимовича знають як викладача автосправи та директора навчально – виховного комбінату. А щоб реалізуватися повністю, у вільний від роботи час Віктор Максимович займався технічним видом спорту — авіамоделюванням. Любов і знання до цього виду спорту протягом багатьох років він передає не одному поколінню юних снігурівчан. Незважаючи на свій поважний вік, педагог і сьогодні в постійному пошуку: творчий, енергійний, життєрадісний, постійно прославляє наш край на обласних змаганнях з технічного виду спорту.

    Шпак В.М. прийшов на зустріч з подарунками — авіамоделями, виготовлених його гуртківцями — вихованцями ЗОШ №3. Віктор Максимович розповів багато цікавого: де знаходяться і як називаються частини літаючих апаратів і моделей, як зробити так, щоб модель літала якомога далі. Діти з цікавістю вслухалися в кожне сказане ним слово. Їх задоволенню не було меж, коли разом з Віктором Максимовичем вони почали запускати моделі.

    Вихованці центру також порадували гостя, створивши йому святковий настрій віршами, піснями, танцями. На згадку про зустріч всі учасники заходу сфотографувалися і вручили Віктору Максимовичу квіти та виготовлений своїми руками оберіг.

   Дякуємо Віктору Максимовичу за цікаву зустріч і бажаємо йому міцного здоров’я, невичерпної енергії та довгих років життя.

 

 

Колектив та вихованці центру реабілітації дітей–інвалідів «Журавлик»

^ Вгору ^