Цікаві заходи у БТДЮ

Дата опублікування:
19 червня 2018 року.

     Літо — довгоочікуваний час для дітей та їхніх батьків. Саме у цю пору року ми отримуємо багато незабутніх вражень, розваг, відкриттів, пригод, друзів і нових видів діяльності. Усі ці очікування можна поєднати в різних варіантах відпочинку у Снігурівському Будинку творчості дітей та юнацтва.

     Відкриттям літніх канікул стало районне свято до Міжнародного дня захисту дітей. На захід були запрошені переможці обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсів, турнірів, чемпіонатів, вихованці літніх мовних таборів міських шкіл, гуртківці БТДЮ, вчителі та батьки. Привітали дітей зі святом і побажали їм веселих канікул голова Cнігурівської РДА Бойко І.В., перший заступник голови РДА Верловицький С.В. і голова районної ради Мєзіна Т.А.

      У рамках заходу проведено конкурс малюнків на асфальті «Про що мріють діти», в якому взяли участь всі бажаючі. Гуртківці БТДЮ представили виставку поробок «Краса душі у творчість перелита». Казкові перетворення пропонували вихованці гуртків образотворчого мистецтва «Аквагрим». Юні митці Будинку творчості провели майстер-клас у креатив-майстерні «Літня мозаїка». Цікаву ігрову програму для дітей провели юні аніматори. Присутніх вразили показові виступи представників гуртків «Авіамодельний» і «Пішохідний туризм».

      У ході районного фестивалю «Зірковий калейдоскоп» начальник відділу освіти Снігурівської РДА Мендус Л.І., завідувач Снігурівського РМК Богданова Г.О., методист РМК Шиян О.В. вручили переможцям обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсів, турнірів, чемпіонатів грамоти і подяки за досягнуті успіхи.

     Учасники хореографічних колективів, хору «Пролісок», солісти-вокалісти, читці Будинку творчості дітей та юнацтва подарували присутнім чудові номери художньої самодіяльності.

     З ініціативи Бойко І.В. солодкими призами учасників свята пригостили депутати обласної ради Кормишкін Ю.А. та Закусілов А.М., приватні підприємці Варакса Ю.В., Оришака Т.П., Шаткова Л.Й., директор ПВКФ «Мирт» Варваров О.В. Ми щиро вдячні їм за смакоту!

      З ігровою програмою «Літо-літечко» вихованці БТДЮ завітали у гості до малюків ЗДО №1, №4, а дітей з ЗДО №2, №3, №7 запросили до свого закладу. Море емоцій визвала вистава «Кіт і сметана», всі глядачі залишились задоволенні від перегляду. Юні актори виклались на повну, зал щиро аплодував та підтримував їх, навіть дорослі долучилися до ігор та забав. А окрасою зустрічі стали творчі дарунки вихованців гуртків художньо-естетичного напряму.

      Також у стінах БТДЮ пройшов інтелект-турнір «Подорожуємо Європою». Участь в грі брали 4 команди учнів з літніх мовних таборів міських ЗЗСО. Три тури пройшли жваво, хоча й напружено. Підводячи підсумки,  з невеликим відривом від суперників перемогу здобула команда Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г.Шевченка.

     Цікавий вид дозвілля – шахи. На майданчику біля Будинку творчості проведено шаховий турнір «Золотий коник». Учасники грали у двох вікових категоріях по колу. І навіть, якщо у турнірі гравці боролися за різні шахові армії, після нього весело чаювали та пригощалися солодощами, що отримали у нагороду.

      Влітку ми більшість часу проводимо на природі: у лісі, лузі, парку…  Щоб мандрівки були безпечними та приносили радість, треба знати, на які рослини ти можеш натрапити, адже серед них трапляються отруйні. З цією метою  проведено пізнавальну програму «Отруйні рослини рідного краю».

     Цікавою була  гра-конкурс «Їх стихія – літати». Творчі здібності діти проявили під час заходу «Квіткові фантазії».

     Метою керівників гуртків БТДЮ було створити атмосферу творчості і радості,  дати нові природничі та екологічні знання і, що особливо важливо, отримати емоційний відгук дітей. І їм це вдалося!

      А хто ж з дітлахів відмовиться пограти на спортивному майданчику? Звісно ж у Снігурівці зростає активна та цілеспрямована молодь, і тому педагоги БТДЮ провели  забіг зустрічі літніх канікул. Команди «Промінь» і «Чемпіони» брали участь у естафетних перегонах: «Веселі старти», біг в мішках, дитячий боулінг, тунель. «Найголовніше – це не перемога, а командний дух!», − давали настанову всім учасникам судді змагань.

    Всі ці заходи стимулюють поглиблене вивчення дітьми мови, сприяють їх особистісному розвитку, розширюють можливості використання знань та навичок у реальному житті. А ще дають емоційну насолоду!

 

Юдченко І.І.,

директор БТДЮ

 

^ Вгору ^