Туристи-рятувальники Снігурівського району перемогли в області

Дата опублікування:
1 червня 2016 року.

З метою патріотичного виховання учнів, пропаганди та популяризації шкільного туризму, підвищення безпеки проведення походів, технічної та тактичної майстерності туристів, виявлення найсильніших команд області,в урочищі Мар’ївське Баштанського району з 13 по 17 травня 2016 року проведений Чемпіонату Миколаївської області серед юнаків зі спортивного туризму, присвячений 70-річчю перемоги над нацизмом в Європі в роки Другої світової війни.

В Чемпіонаті взяли участь 12 делегацій з 8 районів (міст) області, понад 185 учасників.

Снігурівський район представляла команда Снігурівського БТДЮ (по 1 команді молодшої та старшої вікової групи), в яку входили учні Широківської ЗОШ і Снігурівської ЗОШ № 1 – вихованці гуртків «Пішохідний туризм» (керівники Григорьєв В.Я. і Рудюк О.А.).

Запеклою виявилась боротьба у всіх видах змагань («Спортивне орієнтування», «Смуга перешкод», «Крос-поход», Конкурсна програма).

Наші вихованці не підвели — на  особистій дистанції «Смуга перешкод»  вони  завоювали ІІІ місце.

Одночасно в  Мар’ївському лісовому урочищі  проходив обласний збір-змагання «Школа безпеки», участь у якому взяли команди з усієї Миколаївщини. Юнаки завзято змагалися у конкурсних видах: проведення аварійно-рятувальних робіт у зоні пожежі, хімічного або радіаційного забруднення, на висотній будівлі, надання першої невідкладної медичної допомоги, пошуково-рятувальні роботи у природному середовищі тощо. За результатами змагань  команда Снігурівського БТДЮ, в склад якої входять вихованці гуртка «Школа безпеки» (керівник Григор’єв В.Я.), що працює на базі  Широківської ЗОШ I-III ст.,  посіла друге почесне місце. А у виконанні вправи «оперативне розгортання від пожежного автомобіля» – перші в області.321

У вільний від спортивних змагань час юні туристи і рятувальники брали участь у різноманітних конкурсах: демонстрували рівень ерудиції під час інтелектуальних ігор, відображали події Чемпіонату у щоденних репортажах, показували вміння та навички у туристському поході під час веселої естафети і виконували під час прощального загального вогнища туристські пісні.

Нікулишева Т.О., методист Снігурівського БТДЮ

^ Вгору ^