Тварини – наші друзі

Дата опублікування:
5 березня 2019 року.

    З метою виховання любові до тварин, поваги до вірності, відданості домашніх улюбленців, почуття відповідальності за приручених тварин, розуміння цінностей та недоторканності іншого життя, в закладі дошкільної освіти № 3 «Ромашка» в старшій групі «Дзвоники» пройшло інтерактивне заняття «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», яке провела вихователь Ігнатченко Н.В.

   Заняття проводилося за розробками, підготовленими спеціалістами Всеукраїнського благодійного фонду допомоги безпритульним тваринам «Happy Paw» («Щаслива лапа»).

   Заняття супроводжувалось презентацією на тему: «Ми відповідальні за тих, кого приручили». Особливо цікавою для вихованців була бесіда про дружбу людини та тварини, а також із великим захопленням діти переглянули відеоролик про щасливу історію безпритульного собаки.

   «У природі кожна тварина займає своє місце та має певне значення. Тому, піклуймося про друзів наших менших, щоб зберігся світ, у якому ми живемо», – зазначила Наталія Василівна, щодо відповідального та гуманного ставлення до тварин.

К. БОНДАРЕНКО, вихователь- методист

ЗДО № 3 міста Снігурівка

 

^ Вгору ^