Творчий звіт учителя

Дата опублікування:
16 лютого 2017 року.

У навчальних закладах району продовжується атестація педагогічних працівників: проводяться тематичні засідання методичних об’єднань, показові уроки,  звіти, майстер-класи. Нещодавно творчий звіт перед своїми колегами представила вчитель початкових класів Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Шпак Оксана Павлівна, яка атестується на підтвердження вищої кваліфікаційної категорії та звання «старший вчитель».

         Педагог опікується навчанням дітей з особливими освітніми потребами, тому працює над реалізацією проблемної теми «Формування в учнів вміння самостійно працювати з підручником та розвивати техніку читання».

Творчий звіт Шпак О.П. – це не просто звіт спеціаліста вищої категорії, а й навчання вчителів школи, їхня підготовка до роботи з такими дітьми. У своєму виступі Оксана Павлівна вказала особливості психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими потребами, поділилася власним досвідом організації індивідуального навчання. «Важливою умовою досягнення результативності в навчанні,  — наголосила виступаюча, — є толерантне ставлення до дітей, співпраця вчителя з ними, злагоджені дії педагогів і батьків. Головне – підготувати дитину до життя в соціумі».

Для проведення діалогу з вчителями Шпак О.П. залучила шкільного психолога Кореновську С.В. та реабілітолога районного центру реабілітації дітей-інвалідів «Журавлик» Проценко Є.І.

Оксана Павлівна презентувала укладений нею посібник «Прийоми розвитку інтелектуальних здібностей учнів молодших класів». Інтерес колег викликала збірка «Розробки уроків української мови та літературного читання для 2-го класу», в якій вона ділиться досвідом проведення уроків з цих предметів.

На високому методичному рівні Шпак О.П. провела тренінг «Творча співпраця вчителя з учнями» та майстер-клас щодо проведення навчальної гри. Підтримати свого наставника прийшов учень другого класу  індивідуальної форми навчання Соловйов Станіслав. Хлопчик продемонстрував вміння спілкуватися з аудиторією, читати, рахувати, привітав присутніх власноруч виготовленими сувенірами. Мати Станіслава Соловйова А.В. щиро подякувала Оксані Павлівні за підтримку і піклування про її дитину.

Творчий звіт Шпак О.П. супроводжувався презентацією та фрагментами уроків і занять.

Учитель тісно співпрацює з районним центром реабілітації дітей-інвалідів «Журавлик», тому запропонувала колегам відвідати заклад, екскурсію в якому провела директор Уткіна Ольга Вікторівна.

Педагоги школи побажали своїй колезі творчого натхнення та успішного проходження атестації.

Глиняна В.О., ЗДНВР Снігурівської ЗОШ №3

^ Вгору ^